Eşimi Sevmem TartışılmazÜstün Zekalı ve Yetenekli Çocuklar Derneğinin TOBB Üniversitesindeki Liderlik Eğitim Programı'na katılan gençler Erdoğan'a ilginç sorular yöneltti.


Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Üstün Zekalı ve Yetenekli Çocuklar Derneğinin TOBB Üniversitesindeki Liderlik Eğitim Programı'na katıldı.


Konuşmasının ardından salonda bulunan gençlerin sorularını yanıtladı. Bir kız öğrencinin, "Eşiniz sürekli yanınızda. Eşinizi çok mu seviyorsunuz?" sorusuna gülerek yanıt veren Erdoğan, "Tabi ki eşimi sevmem tartışılmaz. Ben eşimi sevmezsem...Her şeyden önce liderlik ailede başlıyor.Eşinizle beraber eş liderlik oluşturmanız lazım.Toplumumuzun yüzde 52'si bayan.Eğer ben eşimle beraber Türkiye'yi taramamış olsam o zaman böyle bir neticeyi almam mümkün değil. Öyle yerler oluyor ki; ben ulaşamıyorum ama eşim ulaşıyor. Beraber çıktık bu mücadeleye. Beraber yürüdük biz bu yollarda derken şarkıyı ilk önce hanımla beraber söyledik" diye konuştu.


Önce Erdoğan’ı öven bir şiir okuyan bir öğrenci daha sonra ”Yeni bir şiir kasetiniz ne zaman çıkacak” sorusunu yöneltti. Salonda kahkahalar yükselirken Erdoğan da gülerek “Başımıza iş aldık ikincisini şu anda düşünmüyoruz” yanıtını verdi.
.
.
.

Kaynak: hurriyet.com.tr