Antalya Halk Plajı'nda tanıtım amaçlı atılan genital hijyenik temizleme mendiller, erkekler ve çocuklar tarafından kapışıldı. Motorlu yamaç paraşütünden atılan mendilleri kapanlar, üzerlerindeki yazıyı okuyunca şaşkınlık yaşadı.

Trust Sağlık Ürünleri şirketi, ürettiği RETARDEX marka genital hijyenik temizleme mendillerinin tanıtımı için ilginç bir yöntem seçti. Firma, yeni ürünü plajda güneşlenen ve denize girenlerin üzerlerine havadan attı. Alanya, Marmaris, Bordum, Fethiye, Kuşadası, Çeşme gibi turistlik bölgelerde de aynı tanıtımı yapacak olan firma, ilk etkinliğini Antalya Halk Plajı'nda gerçekleştirdi. Motorlu yamaç paraşütü kullanan bir kişi tarafından atılan kadınların kullanımı için yapılan temizlik mendilleri, özellikle çocuklar ve erkekler tarafından kapışıldı. Plajdaki kadınlar ise mendillere rağbet göstermedi. Ancak mendilleri kapan erkekler ve yetişkin çocuklar, mendillerin kadınlar için olduğunu görünce şaşkınlık yaşadı. Firmanın Genel Koordinatörü Emel Şimşir, "Bu yöntemi değişik bir tanıtım çalışması olarak yaptık. Sanırım başarılı bir tanıtım çalışması olacak" şeklinde konuştu.

Havadan atılan mendillerin kadınlar için kullanıldığını öğrenen çocuklar ise, 'bilseydik kapmazdık ama bunları da annelerimize veririz' dedi.</SPAN>


sondakika.com