Evli, bir çocuk babası polis memuru, sevgilisiyle birlikte tatil yaptığı Antalya’daki otel odasında beylik tabancasıyla yaşamına son verdi.

ANKARA Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi Narkotik Büro Amirliği’nde görevli Erkan Güney (36), 4 gün önce sevgilisi S.Ç. ile tatil için Antalya’ya geldi. Güzeloba Mahallesi Eski Lara Caddesi’ndeki Lara Oteli’ne yerleşen Güney ile sevgilisi, gece belirlenemeyen bir nedenle kavga etti. Yan odada kalan turistlerin ifadelerine göre iki sevgilinin kısa süren tartışmasının ardından bir el silah sesi duyuldu.


İlişkiyi bitirmek istediÇağrılan polis ekipleri, Güney’i kanlar içinde buldu. Şoka giren, yüzünde kan lekesi ve dayak izi olduğu gözlenen S.Ç., ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü. Tabancayı ağzına dayayarak intihar ettiği belirlenen 14 yıllık polis Güney’in evli ve 1 çocuk babası olduğu, Ankara’daki eşinden ayrı yaşadığı belirtildi. Elinde barut izine rastlanmayan S.Ç.’nin olaydan kısa süre önce polis sevgilisine ilişkiyi bitirmek istediğini söylediği kaydedildi.


hürriyet