Bakanlar Kurulu toplantısı bugün yapılmayacak.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında Başbakanlık Merkez Bina'da bugün saat 11.00'de toplanacağı duyurulan Bakanlar Kurulu
toplantısının iptal edildiği bildirildi.

Başbakan Erdoğan'ın, bugün İstanbul'a gideceği öğrenildi. (AA)Başbakan Erdoğan bu sabah da Bakanlar Kurulu toplantısını iptal iptal etti ve Ankara’dan İstanbul’a hareket etti.

Başbakan Erdoğan ile birlikte Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcıları Nazım Ekren ve Cemil Çiçek, Devlet Bakanları Nimet Çubukçu ve Murat Başesgioğlu, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım ve Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin de İstanbul’a gitti.

Başbakan’ın patlamanın olduğu Güngören’de inceleme yapması bekleniyor.

İSTANBUL EMNİYETİ’NDE KRİZ MASASI

Güngören’deki patlamalara ilişkin gelişmeleri takip eden İçişleri Bakanı Beşir Atalay ile Emniyet Genel Müdürü Oğuz Kağan Köksal ve İstanbul Valisi Muammer Güler, İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne geldi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nün Vatan Caddesi’ndeki kompleksine önce Emniyet Genel Müdürü Oğuz Kağan Köksal ve Vali Muammer Güler geldi. Saat 09.30 sıralarında da İçişleri Bakanı Beşir Atalay binaya geldi. Bakan Atalay’ı, Emniyet Genel Müdürü Köksal, İstanbul Valisi Güler ve İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah karşıladı.


NTV haber