ABD`nin yeni başkan adayı Paris Hilton!

McCain`in görüntülerini kullandığı reklamı bir video kaydıyla yanıtlayan Paris Hilton `Liderliğe hazırım` dedi

Hilton oteller zincirinin medyatik varisi Paris Hilton`dan, ABD`nin Cumhuriyetçi Parti başkan adayı John McCain`in kampanya reklamına `komik` bir yanıt verdi.


KIRIŞIK VE BEYAZ SAÇLI • Paris Hilton`un Başkanlık Kampanyası Reklamı` başlığıyla `Funny or Die` adlı internet sitesinde yayımlanan yanıt niteliğindeki video gösterimi, `Dünyanın en yaşlı ünlüsü, süper yaşlı, dans etmenin günah olduğu zamanları ve biranın kovalarda ikram edildiğini bilecek kadar yaşlı. Ancak başkan olmaya hazır mı?` anonsuyla başlıyor. Anons sırasında McCain`in yanı sıra ABD`li ünlü talk show sunucusu Larry King, `Yıldız Savaşları` filminden `Yoda` karakteri ve `Altın Kızlar dizisinin oyuncu kadrosunun görüntüleri ekrana geliyor.

Bu anonsun ardından Hilton, şık mayosu ve ayakkabılarıyla bir havuzun kenarında şezlonga uzanmış halde görülüyor ve McCain`e karşılık veriyor. `Selam Amerika. Ben Paris Hilton ve ben de bir ünlüyüm` diye konuşmasına başlayan Hilton, şunları söylüyor: `Ben de bir ünlüyüm, ancak eskilerden değil ve diğer adam gibi (Obama`yı kastediyor) değişiklik vaat etmiyorum. Ben yalnızca ateşliyim. O kırışık, beyaz saçlı adam beni kampanya reklamında kullandı. Sanırım bu benim başkan adayı olduğumu gösteriyor. Bu destek için teşekkür ederim beyaz saçlı. Bütün Amerika`nın bilmesini isterim ki Amerika`nın lideri olmaya hazırım` dedi.

YARDIMCISI RIHANNA• Hilton, başkan seçilirse yardımcısı olarak ünlü siyahî şarkıcı Rihanna`yı düşüneceğini ve Beyaz Saray`ı da pembeye boyatacağını da sözlerine ekliyor. Hilton, McCain ve Obama`ya atfen de `Sizi tartışma programında göreceğim sürtükler` diyor.

2008-08-07 Taraf