Hollywood'da Obama çılgınlığı


Obama'nın ABD Başkanlığına seçilmesi Hollywood'da da coşkuyla karşılandı.George Clooney ya da Jennifer Aniston gibi oyuncular ve rapçi Sean Combs ya da Usher gibi müzisyenler, 4 Kasımdaki seçimden Barack Obama'nın zaferler çıkmasından memnun olduklarını açıkladı.

People dergisine konuşan George Clooney, "Obama'yı seçilmesinden dolayı tebrik ediyorum. Artık bu kuşağın maruz kaldığı olağanüstü tehditlere karşı koymak için ülkeyi birleştirme zamanıdır" dedi.

"Friends" dizisinin oyuncularından Courteney Cox ve eşi, Beverly Hills'teki evlerinde Obama'nın zaferini kutlamak için parti verirken, Jennifer Aniston ve Sacha Baron Cohen'in de bu partiye katıldığı belirtildi.

SİYAHLARIN TARİHİNE DAMGASINI VURACAK
Rhythm and Blues grubunun solisti Usher, "Bu olay, büyük Joseph Lowery ve Martin Luther King'in yaptığı bütün fedakarlıklar için tarihe, siyahların tarihine damgasını vuracak. Bu, onların yaptığı fedakarlıklarının karşılığı. Konuşamıyorum, ne diyeceğimi bilemiyorum" ifadesini kullandı.

Rapçi Sean Combs da, "Sanki benim verdiği oy seçim sonucunu belirleyen oymuş gibi geliyor. Bu belki doğru değil, ama böyle hissediyorum" dedi.

ensonhaber