+ Konu Cevapla
1 den 5´e kadar. Toplam 5 Sayfa bulundu

Yunanistan'da sular durulmuyor

 GÜNCEL HABERLER Katagorisinde ve  Dünyadan Haberler Forumunda Bulunan  Yunanistan'da sular durulmuyor Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

 1. #1
  Onursal Üye leyla_59 Baktabul'un Çılgını leyla_59 Baktabul'un Çılgını leyla_59 Baktabul'un Çılgını leyla_59 Baktabul'un Çılgını leyla_59 Baktabul'un Çılgını leyla_59 Baktabul'un Çılgını leyla_59 Baktabul'un Çılgını leyla_59 Baktabul'un Çılgını leyla_59 Baktabul'un Çılgını leyla_59 Baktabul'un Çılgını leyla_59 Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Dec 2007
  Bulunduğu Yer
  BenCe yeMeZz xD
  Mesajlar
  7.479
  Blog Yazıları
  3
  Tecrübe Puanı
  104956763

  Tanımlı Yunanistan'da sular durulmuyor

  Yunanistan'da sular durulmuyor


  Polis teşkilatanın kara sayfası yazıldı.  Atina'da cumartesi akşamı 16 yaşındaki bir gencin polisin açtığı ateş sonucu yaşamını yitirmesinin ardından Yunanistan'ın pek çok kentinde başlayan ve hafta sonu boyunca devam eden protesto gösterilerinde yüzlerce işyeri, onlarca banka şubesi, kamu binası ve araçta ciddi maddi hasar meydana geldi.

  Kendilerini "anarşist" ve "iktidar karşıtı" olarak tanımlayan grupların, Atina, Selanik, Yanya, Patra ile Girit adası başta olmak üzere birçok kentte yaptığı, yer yer polisle çatıştıkları protesto gösterilerinde, çok sayıda banka şubesi, işyeri, polis karakolu, kamu binası ve aracı ateşe vermelerinin ardından adeta savaş alanına dönen kentlerde bu sabah saatlerinde yaşam normale dönmeye başladı.

  Atina İtfaiye ekiplerinden alınan ilk bilgilere göre Atina'da, yalnızca son 24 saatte 24 banka şubesi, 35 işyeri, 22 araç, 12 ev, 7 otobüs durağı, 63 çöp konteyneri, iktidardaki Yeni Demokrasi Partisi'nin (YDP) yerel yönetim bürosu kundaklandı.

  Patra kentinde, bir banka şubesi, bir polis aracı, bir polis otoparkı, 4 özel araç, bir valilik aracı, 14 çöp konteyneri, Selanik'de 9 banka şubesi, Makedonya - Trakya Bakanlığı basın bürosu, 7 araç, 40 çöp konteyneri, Aristo Üniversitesi kantini, YDP bürosu, metro inşaat alanı ve bir motosikletin ateşe verildiği belirtildi.

  Girit'in Kandiye kentinde ise bir valilik aracı, 8 çöp konteyneri, Kavala kentinde de YDP bürosu, polis merkezi pasaport işlemleri dairesinin yanı sıra kentin "Hrisupoli" semtinde de bir sınır nöbet noktasının ateşe verildiği kaydedildi.

  İtfaiye teşkilatı, taş ve sopalarla yapılan saldırılar sonucu maddi hasar oluşan yerlerin sayısının ise henüz belirlenemediğini belirtti.

  POLİSLER GÖREVDEN ALINDI
  Polis ekiplerinin kent merkezlerinde aldıkları güvenlik önlemlerini sürdürdükleri, yanmış araç ve çöp bidonlarının yollardan çekilmesi çalışmalarıyla ateş alan binalarda soğutma ve söndürme çalışmalarının devam ettiği öğrenildi.

  Adeta savaş alanını andıran Atina ile Selanik kent merkezlerinde grupların bugün de gösteri yürüyüşleri yapmayı kararlaştırdığı açıklandı.

  Selanik Aristo ile Atina Teknik Üniversitelerine giren grupların bölgede bulunan çevik kuvvet ekiplerine molotofkokteylleri atmaya devam ettikleri, polisin ise göz yaşartıcı gazla karşılık verdiği de kaydedildi.

  Bu arada, 16 yaşındaki Aleksandros Andreas Grigoropulos adlı gencin öldürülmesi olayına karışan 2 polis memuru ve olayın meydana geldiği Eksarhia semti polis merkezi amirinin, açılan soruşturma bitirilene kadar görevden alındıkları açıklandı.

  BU BİR TRAVMA
  Öte yandan Yunanistan Başbakanı Kostas Karamanlis, olaylarda hayatını kaybeden gencin ailesine gönderdiği baş sağlığı mesajında, "Tüm Yunanlılar gibi kendisinin de çok büyük üzüntü duyduğunu, sorumluların bulunacağını ve böyle bir olayın tekrar etmemesi için gereken tüm önlemlerin alınacağını" kaydetti.

  Cumhurbaşkanı Karolos Papulyas ise olayların bir hukuk devleti için travma teşkil ettiğini belirtti.

  Yunanistan İçişleri Bakanı Prokopis Pavlopulos ile Bakan Yardımcısı Panayotis Hinofotis'in dün sabah istifalarını Başbakan Karamanlis'e sundukları, ancak istifalarının kabul edilmediği açıklanmıştı.

  Polisin açtığı ateş sonucunda 16 yaşındaki bir gencin yaşamını yitirmesini "münferit bir olay" olarak niteleyen Pavlopulos, olaylarla ilgili soruşturmanın sürdürüldüğünü ve suçluların örnek olacak şekilde cezalandırılacağını açıklamıştı.

  Pavlopulos, protesto gösteriyle ilgili olarak da insan haklarıyla ilgili gösterileri haklı bulduğunu, ancak bu gösterilerin masum vatandaşlara zarar vermesine izin vermeyeceklerini vurgulamıştı.

  Atina kent merkezindeki Eksarhia semtinde cumartesi gecesi, devriye gezen polis aracına taş ve sopalarla saldıran bir grup maskeli kişiye polisin ateş açması üzerine 16 yaşındaki genç yaşamını yitirmişti.

  YUNAN BASINI
  Öte yandan Yunan basın yayın organları, manşet haber olarak sayfalarına taşıdığı olayların, uzun zamandır eksiklikleri olan polis teşkilatının kara sayfasını teşkil ettiği görüşünde birleşti.

  "Acının yerini öfkeye bıraktığını" kaydeden gazeteler, bir çocuğun yaşamını yok yere kaybettiğini vurguladı.

  "Suçluların cezalarının ağır olacağını" kaydeden Adesmevtos Tipos gazetesi, "Küçük Aleksi'nin ölümü şok, üzüntü ve soru işaretleri yarattı. Aleksi mali durumu iyi bir ailenin oğluydu" ifadesinin kullanıldığı haberinde, çocuğun ölüm şeklinin bugün yapılacak adli tıp değerlendirmesinde ortaya çıkacağını belirtti.

  Gazete, gencin yaşamını yitirmesine adı karışan polisin ifadesinde "yalnızca havaya ateş ettiğini" söylediğini, bu çerçevede kurşunun sekmiş olması ihtimalinin gündeme geldiğini kaydetti.

  YUNAN POLİSİNİN KARA SAYFASI
  Apoyevmatini gazetesi ise "Cehennem... Tüm Yunanistan'da iktidar karşıtları ayaklandı" başlıklı haberinde, Atina'nın cumartesi gecesi cehennemi yaşadığını, şimşek hızıyla yayılan, bir gencin polis kurşunuyla yaşamını yitirmesi haberinin tüm ülkede binlerce kişiyi sokaklara döktüğünü belirtti.

  "Yunan polisinin kara sayfası" başlığını kullanan Vradini gazetesi, olay yerinde bulunan görgü tanıklarının ifadelerinde, "polisin 15 yaşındaki bir genci soğukkanlılıkla katlettiğini" söylediklerini okuyucularına taşıdı.

  Gazete, "İki akılsız 'Rambo - güvenlik gücü mensubunun' anlaşmazlıkları kendilerinin çözmeye çalıştıklarını, 15 yaşında bir genci öldürdüklerini ve ülkeyi kaosa sürükledikleri" değerlendirmesinde bulundu.

  Ethnos gazetesi, "Sükuneti soğukkanlılıkla katlettiler. 15 yaşındaki gencin ölümünden sonra toplumsal patlama tehdidi gündeme geldi" ifadesinin yer aldığı haberinde, "son aylarda skandallar ile darbe alan bir hükümete son kurşunun geldiği" yorumunda bulundu.

  Elefteros gazetesi, "İlanı daha önce verilmiş olan bir yaşam kaybı meydana geldiği" ve polis teşkilatının uzun zamandır eksiklikler yaşadığı şeklindeki görüşe atıfta bulunduğu haberinde, organize olmuş şekilde hareket eden grupların Atina ile Selanik'i "vurduklarını" kaydetti.

  Elefteros Tipos gazetesi, "İki dünya arasında suç, korku ve şiddet" başlıklı haberinde, "olayların zaten yaralı halde olan bir teşkilata kurşun sıktığını" yazdı.

  Gazete, dün akşamdan bu yana gerek ABD gerekse İngiltere'nin vatandaşlarına Atina'ya gitmekten kaçınmaları çağrısında bulundukları, ABD'nin Atina Büyükelçiliği çalışanlarına ise kent merkezinde bulunmamalarının tavsiye edildiğini kaydetti.

  DÜŞÜŞÜN SONU GELMİYOR
  Elefterotipiya gazetesi ise "Cinayet ve saldırılar. Polis gereksiz yere 15 yaşında bir öğrenciyi öldürdü" şeklindeki haberinde, "Yokuş aşağı düşüşün sonu gelmiyor. 15 yaşındaki gencin öldürülmesi ve toplumdaki patlamanın kontrol edilemez boyutlarıyla kitleselliği şaşkına çevirdi. Karamanlis hükümeti büyük çıkmazda" değerlendirmesini yaptı.

  "Soğukkanlılıkla infaz" başlığını kullanan Ta Nea gazetesi ise "Aleksi'nin soğukkanlılıkla infaz edildiğini, polisin korkutmak değil, öldürmek için silahını ateşlediğini" yazdı.

  "Öfke ve ateş. Yunanistan yanıyor. 15 yaşındaki gencin öldürülmesi ayaklanmaya yol açtı" şeklindeki haberinde Hora gazetesi, "Tüm Yunanistan'ın cehenneme döndüğünü, onlarca polis ve vatandaşın yaralandığını, işyerleri, banka şubeleri, kamu binaları, polis merkezleri ve araçlarda ciddi maddi hasarlar meydana geldiğini" kaydetti. (AA)


  ensonhaber

 2. #2
  Onursal Üye leyla_59 Baktabul'un Çılgını leyla_59 Baktabul'un Çılgını leyla_59 Baktabul'un Çılgını leyla_59 Baktabul'un Çılgını leyla_59 Baktabul'un Çılgını leyla_59 Baktabul'un Çılgını leyla_59 Baktabul'un Çılgını leyla_59 Baktabul'un Çılgını leyla_59 Baktabul'un Çılgını leyla_59 Baktabul'un Çılgını leyla_59 Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Dec 2007
  Bulunduğu Yer
  BenCe yeMeZz xD
  Mesajlar
  7.479
  Blog Yazıları
  3
  Tecrübe Puanı
  104956763

  Tanımlı Ce: Yunanistan'da sular durulmuyor

  BİR POLİS ÖLMEDEN durmayacağız


  Yunanistan'ı savaş alanına çeviren göstericilerin, öldürülen gencin intikamını almak istedikleri iddia edildi.  Yaşları 12 ile 20 arasında değişen on binlerce öğrenci başta Atina olmak üzere ülkenin birçok kentinde işyerlerini ve kamu binalarını yağmaladılar. Yunan Hükümeti aciz bir görüntü sergiliyor.Yunanistan 16 yaşındaki zengin bir anarşişt çocuğun öldürülmesiyle siyasi krize girdi. On binlerce öğrenci Atina olmak üzere ülkenin bir çok kentinde işyerlerini ve kamu binalarını yağmalıyor.

  FAİLLER ZENGİN ÇOCUKLARI
  Hükümet'in olayları çözme noktasında aciz kaldığı vurgulanıyor. Öldürülen gencin cenaze töreninde olayların daha da büyümesinden korkuluyor. Gözlemcilere göre, olayların Türkiye ile kıyaslanmaması gerektiğini Avrupa'da bu tür olaylara karşı çok sert tepki verildiği vurgulanıyor.

  Anarşistlerin zengin ve fakirlerden oluşan 500-600 kişilik bir grup olduklarını anlatan gözlemciler, öldürülen gencin zengin bir ailenin çocuğunu belirtti. Çocuğun babasının kuyumculuk yaptığını yazan Yunan basını, "Atina'da öldürülen genç İstanbul'un Etiler'i gibi bir semtinde yaşıyordu. Genç böylesine zengin bir semtten kalkıp olayın gerçekleştiği yere gidiyor "açıklaması yaptı. Halkın anarşistlere bakışının olumlu olmadığı dile getirilirken polisin halk nazarındaki itibarının anarşitlerden daha kötü olduğunu belirtiliyor.

  POLİS YASAĞI DELDİ
  Yunanistan İçişleri Bakanı'nın 'Demokrasi cinayet işlemez' sözleriyle polisin tavrına karşı koyduğunu belirten Yunan basını, Başbakan Kostas Karamanlis'in ise ilk kez bir anarşistin ailesine baş sağlığı dilediğini bildirdi. Medya, Yunan polisinin yeterli eğitim almadığının da başka bir eleştiri konusu olduğunu söyleyen vurgularken, polisin şüphelilere ateş açmasının değil havaya ateş açmasının bile Yunan yasalarına göre yasak olduğu belirtiliyor.

  ‘BİR POLİS ÖLMEDEN DURMAYACAĞIZ’
  Yunan polisinin aldığı istihbarat bilgilerine göre, Anarşistlerin, öldürülen bir anarşiste karşı 1 polis öldürülmeden açıkca intikam almadan olayların durulmaması yemini ettikleri aktarılıyor. Olaylar Yunan tarihinde görülmemiş bir büyüklükte devam ediyor. (Bugün)

  ensonhaber

 3. #3
  Onursal Üye leyla_59 Baktabul'un Çılgını leyla_59 Baktabul'un Çılgını leyla_59 Baktabul'un Çılgını leyla_59 Baktabul'un Çılgını leyla_59 Baktabul'un Çılgını leyla_59 Baktabul'un Çılgını leyla_59 Baktabul'un Çılgını leyla_59 Baktabul'un Çılgını leyla_59 Baktabul'un Çılgını leyla_59 Baktabul'un Çılgını leyla_59 Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Dec 2007
  Bulunduğu Yer
  BenCe yeMeZz xD
  Mesajlar
  7.479
  Blog Yazıları
  3
  Tecrübe Puanı
  104956763

  Tanımlı Ce: Yunanistan'da sular durulmuyor

  Yunanistan'da olaylar sürüyor


  Yunanistan'da polisin bir genci vurmasının ardından ülke genelinde çıkan olaylar sürüyor.  Yunanistan'ın başkenti Atina'da geçen cumartesi akşamı 16 yaşında bir gencin polis kurşunuyla hayatını kaybetmesinin ardından ülke genelinde çıkan olaylar sürüyor.

  Binlerce kişinin katıldığı protesto gösterilerinde çıkan, başta başkent Atina ile Selanik kentleri olmak üzere Patra, Larissa, Yanya, Heraklion ve Kandiye kentlerinde sabaha kadar süren ve 72 saati dolduran olaylarda, çok sayıda banka şubesi, dükkan ve kamu binasının yanı sıra polis araçlarının da aralarında bulunduğu çok sayıda aracın kundaklandığı açıklandı.

  Atina kent merkezinde bulunan parlamento binasına girmeye çalışan, Dışişleri ile Çevre Bakanlıklarına molotofkokteyli atan, bölgedeki otellerde zarara yol açan, Yunanistan Milli Bankası ile Olimpic Havayolu merkezi şubesini, Sindagma Meydanı'ndaki dev Noel ağacını ateşe veren göstericilere güvenlik birimlerinin göz yaşartıcı gazla yanıt verdiği belirtildi.

  Göstericilerin, Pire kent merkezinde çok sayıda polis aracını ters çevirerek ateşe verdiği, Larissa kentindeki tüm banka şubelerinin taş ve sopalarla camlarının kırıldığı ve kundaklandığı, Hanya'da valilik binasının kundaklandığı, işyerleri ve kamu binalarına saldırılar yapılan Patra'da ise yerel bir televizyon kanalını işgal eden grupların tüm Yunanistan'ı protesto gösterilerine çağırdığı bildirildi.

  Savaş alanını andıran Selanik'de göstericilerle polis arasında çıkan çatışmada ise bir polis memurunun yaralandığı kaydedildi.

  Atina Ticaret Odasının verilerine göre şu ana kadar 135 işyerinin hasar gördüğü, 12 işyerinin yağmalandığı, 600 kişinin işsiz kaldığını belirten basın yayın organları ise kentlerdeki asıl hasarın henüz belirlenmediğini duyurdu.

  Atina Üniversitesi Rektörü Hristos Kittas'ın hükümetin ve polis ekiplerinin üniversite binasını yeteri kadar korumadıklarını belirttiği açıklamasından sonra istifa ettiğini belirten basın yayın organları, Yunanistan Eğitimciler Federasyonu'nun bugün 24 saatlik greve gidilmesi kararı aldığını kaydetti.

  Haberlerde, polis kurşunuyla yaşamını yitiren Aleksis Grigoropulos'un (16) bugün toprağa verileceği, cenaze sırasında olaylar yaşanmasından endişe edildiği de belirtildi.

  Grupların bugün de kent merkezlerinde protesto yürüyüşleri yapmayı planladığı açıklandı.

  Öte yandan kent merkezlerindeki olaylarda 176 kişinin gözaltına alındığı belirtildi. (AA)

  ensonhaber

 4. #4
  Onursal Üye leyla_59 Baktabul'un Çılgını leyla_59 Baktabul'un Çılgını leyla_59 Baktabul'un Çılgını leyla_59 Baktabul'un Çılgını leyla_59 Baktabul'un Çılgını leyla_59 Baktabul'un Çılgını leyla_59 Baktabul'un Çılgını leyla_59 Baktabul'un Çılgını leyla_59 Baktabul'un Çılgını leyla_59 Baktabul'un Çılgını leyla_59 Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Dec 2007
  Bulunduğu Yer
  BenCe yeMeZz xD
  Mesajlar
  7.479
  Blog Yazıları
  3
  Tecrübe Puanı
  104956763

  Tanımlı Ce: Yunanistan'da sular durulmuyor

  Anarşistler parlamento binasına saldırdı


  Yunanistan'da, parlamento binasına saldıran bir grup, polislerle çatıştı.  Günlerdir şiddet olaylarıyla çalkalanan Yunanistan'da, parlamento binasına saldıran bir grup, polislerle çatıştı.
  Parlamento binasının önünde bulunan Sintagma Meydanı'nda toplanan ve kendilerini "anarşist" olarak tanıtan maskeli grup, polis ekipleriyle çatıştı Gençler parlamento binasına molotof kokteylleri ile saldırırken, polisler de gençlere müdahale etti. Olaylar sırasında meydanda bulunan otobüs durakları da yakıldı.
  Bu arada Atina'nın Paleo Faliro semtinde de gerginlik sürüyor. Hafta sonu polis tarafından öldürülen genç, bugün semtte toprağa verilecek. Cenaze için binlerce insan toplanırken olayların büyümesinden endişe ediliyor. (İHA)

  ensonhaber

 5. #5
  Onursal Üye leyla_59 Baktabul'un Çılgını leyla_59 Baktabul'un Çılgını leyla_59 Baktabul'un Çılgını leyla_59 Baktabul'un Çılgını leyla_59 Baktabul'un Çılgını leyla_59 Baktabul'un Çılgını leyla_59 Baktabul'un Çılgını leyla_59 Baktabul'un Çılgını leyla_59 Baktabul'un Çılgını leyla_59 Baktabul'un Çılgını leyla_59 Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Dec 2007
  Bulunduğu Yer
  BenCe yeMeZz xD
  Mesajlar
  7.479
  Blog Yazıları
  3
  Tecrübe Puanı
  104956763

  Tanımlı Ce: Yunanistan'da sular durulmuyor

  Yunanistan Başbakanı Kostas Karamanlis, tüm televizyon kanallarından canlı yayımlanan açıklamasında, 16 yaşındaki Aleksis Grigoropulos'un geçen cumartesi gecesi polis kurşunu ile yaşamını yitirmesinin ardından Yunanistan'ı savaş alanına çeviren olaylar hakkında konuştu.

  ''Gerek hükümet, gerekse tüm siyasi partilerin görevlerinin, demokrasi karşıtlarına karşı koymak olduğunu'' söyleyen Karamanlis, parti çıkarlarına uygun demeçlerin sırası olmadığını belirtti.

  Hükümetin ücret politikasını protesto etmek ve çalışma koşullarının iyileştirilmesi talebiyle yarın yapılacak genel grev çerçevesinde planlanan gösterilere de değinen Karamanlis, '' Çalışanların haklarını aramak için yarın yapacakları gösterilerin ertelenmesini istedim. Bunlar şiddet yanlılarınca kullanılmamalıdır. Hepimiz şiddet kullanımı, soygun, yağma, ve kundaklama gibi hareketler karşısında birlik olmalıyız. Bu bizim yükümlülüğümüzdür. Hükümet olayları kararlı ve soğukkanlı bir biçimde ele almaktadır'' diye konuştu.

  ATİNA'DA OLAYLAR
  Bu arada, Grigoropulos'un akşamüstü Atina'nın güneyindeki Palio Faliro semti mezarlığında toprağa verilmesinin ardından Atina'da yeniden olaylar çıktı.

  Yunan televizyonları, Palio Faliro semtinde bir polisin havaya ateş açtığını öne sürdü.

  Kentin güney semtlerinin yanı sıra, Atina merkezindeki Sindagma meydanı ve çevre cadde ile sokaklarda, Atina Teknik Üniversitesi civarında da polisle göstericiler arasında göz yaşartıcı gaz, taş, sopa ve molotofkokteyllerinin kullanıldığı çatışmalar çıktığı bildirildi.

  Yunan televizyonları yıkıp yakma olaylarını ''Vandalizm ve beyinsizlik'' olarak niteledi. Hükümeti ve polisi de yetersizlikle suçlayan televizyonlar, vatandaşların mallarını ve canlarını korumak için sokağa inmek zorunda kaldığını ifade etti.

  KAKLAMANİS
  Atina Belediye Başkanı Nikitas Kaklamanis de yakıp yıkma eylemlerine karışanları ''Neo anarşistler'' diye adlandırdı.

  Vatandaşların sokağa çıkıp tepkilerini gösteri yaparak göstermelerinin doğal hakları olduğunu vurgulayan Kaklamanis, ''Ama bunlar gösterici değil neo anarşist bunlar'' diye konuştu.

  Daha kararlı bir polis teşkilatı gereksinimi içinde olunduğu da savunan Kaklamanis, ''Umarım, hiçbir polis olaylarda yaşamını yitirmez. Aksi halde binlerce öfkeli polisi nasıl kontrol altına alabiliriz? Aleksis'in kapanan gözleri, bizimkileri açsın. Ortalığı yakıp yıkanlar, ne yaptıklarına bir baksınlar'' dedi.

  Grigoropulos'un geçen Cumartesi gecesi öldürülmesinin ardından başlayan ve halen devam eden olaylarda, başta Atina ve Selanik olmak üzere Yunanistan'ın hemen tüm kent merkezlerinde iş yerleri, kamu binaları, banka şubeleri, okullar, oteller, aralarında polis ve itfaiye araçlarının da bulunduğu çok sayıda araç, taş, sopa ve molotofkokteylli saldırılar sonucu büyük hasar gördü.

  AA

  ensonhaber

+ Konu Cevapla

Benzer Konular

 1. G.Saray'da sular durulmuyor!
  By кıνıяcıк in forum Galatasaray
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 01-24-2011, 21:49
 2. Fildişi'nde sular durulmuyor
  By кıνıяcıк in forum Dünyadan Haberler
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 12-22-2010, 10:30
 3. Ergenekon'da sular durulmuyor
  By leyla_59 in forum Türkiyeden Haberler
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 10-27-2008, 16:58
 4. İtalya'da sular durulmuyor
  By deliqanli in forum Avrupadan Futboll
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 06-21-2007, 14:48
 5. Galatasaray'da sular durulmuyor
  By deliqanli in forum Galatasaray
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 04-14-2007, 23:36

Etiketler

Yetkileriniz

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375