Larry King: ABD’de siyah ’in’ oldu


Kasım Cİndemİr / WASHINGTON
.hurriyet2008-detailbox-newslink { font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size:13px; font-weight:bold; text-decoration:none; color:#000000;} .hurriyet2008-detailbox-newslink:hover { font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size:13px; font-weight:bold; text-decoration:underline; color:#990000;} CNN’in ünlü sunucusu Larry King (75), Barack Obama’nın zaferiyle birlikte siyah olmanın moda haline geldiğini ve bir gün bir lezbiyenin Oval Ofis’te oturabileceğini söyledi.

King, konuğu olan ünlü gazeteci Bob Woodward ile sohbet ederken, "Sekiz yaşındaki oğlum Cannon siyah olmak istiyor. Şaka yapmıyorum. Bunun birçok avantajı olduğunu düşünüyor. Siyah ’in’ oldu. Bu bir dalganın dönüşü mü" dedi. Bob Woodward, 12 yaşındaki kızı Diana’nın, Obama’nın yemin töreninden sonra yaptığı konuşmayı beğendiğini kaydetti ve konuyu değiştirmeye çabalayarak eski Başkan George W. Bush’un halefine çok iyi davrandığını söyledi.

Larry King, Los Angeles’teki bir radyo programında konuşurken de, herşeyin büyük bir hızla değiştiğini ve on yılda Oval Ofis’te bir lezbiyenin ya da bir başka birşeyin oturabileceğini belirtip "inanamıyorum" dedi.
hurriyet