KEBAP MAFYA BABASINI ÖLDÜRDÜ


Avustralya'da Abdul Darwiche İsimli Ünlü Bir Mafya Babası, Türk Pizzası ve Kebap Yemek İçin Sürekli Aynı Restorana Gitmeye Başladı.

Avustralya'da Abdul Darwiche isimli ünlü bir mafya babası, Türk pizzası ve kebap yemek için sürekli aynı restorana gitmeye başladı. Mafya babasının düşmanları bu sayede Darwiche'nin yerini tespit edip kendisini kurşun yağmuruna tuttu. Darwiche, saldırıda hayatını kaybetti.
İngiliz The Daily Telegraph gazetesinin haberine göre, Abdül Darwiche ve ailesi her cumartesi Sydney'e bağlı Bass Hill yerleşim birimindeki Paradise Cuisine kebap ve pide restoranına gitmeye başladı. Kendisinin bütün adımlarını takip eden silahlı saldırganlar geçtiğimiz Cumartesi günü restoranın önünde pusuya yattılar. Ailesiyle birlikte restorandan çıkan ve arabasına binen Darwiche saldırıya uğradı. Darwiche arabasının içinde yaşamını yitirirken, mafya babasının eşi ve çocukları yara almadan kurtuldu.
Konuyla ilgili açıklama yapan polis yetkilisi, olayın 2003'te meydana gelen ve Abdül Darwiche'nin de içinde olduğu başka bir cinayetin rövanşı olduğunu bildirdi. Restorandaki çalışanlar 12 el silah sesi duyduklarını ifade ettiler. Her şeyin 10 saniye içinde olup bittiği kaydedildi. Ünlü mafya babasının cenaze töreni bugün yapıldı.

(CİHAN)