GUANTANAMO'YU GÜZELLER BASTIVenezüellalı Kainat Güzeli Mendoza'nın, 2008 ABD Güzeli Stewart ile Birlikte, ABD Askerlerini Eğlendirmek İçin Guantanamo Hapishanesi'ne Gittiği Ortaya Çıktı.


Venezüellalı Kainat Güzeli Mendoza’nın, 2008 ABD Güzeli Stewart ile birlikte, ABD askerlerini eğlendirmek için Guantanamo Hapishanesi’ne gittiği ortaya çıktı.
Dayana Mendoza'nın fotoğrafları
Çok özel tur
2008 Kainat Güzellik Yarışması’nda birinciliği elde eden Venezüellalı Dayana Mendoza, mahkumlara yapılan işkencelerle tepki çeken Küba’daki Guantanamo Hapishanesi’ne gittiğini açıkladı. Mendoza, yarışmada dereceye giren güzellerle birlikte geçen cuma Guantanamo’da ABD askerleriyle biraraya gelmiş. Mendoza’ya ABD güzeli Crystle Stewart da eşlik etmiş. İnanılmaz deneyim Geziyi blogunda anlatan Mendoza, hapishaneyi gezdiğini belirtirken gezisi için ’ilginç, inanılmaz bir deneyim’ yorumunda bulundu. Hapishanede yüksek güvenlik önlemleri olduğunu anlatan kraliçe, tur kapsamında sahile de gittiğini, bölgeden hiç ayrılmak istemediğini yazdı. Hapishane yönetimi geziyi doğruladı.
(Gecce)