BBC TÜRK AŞCI ÇİFT ARIYOR


İngiliz Televizyon Kanalı Bbc 'de Yayımlanmakta Olan Yemek Programı ' The Restaurant With Chef Raymond Blanc -Şef Raymond Blanc'la Restaurant', Programda Yarışmak Üzere Türk Aşcı Aradığını Duyurdu.

İngiliz televizyon kanalı BBC ‘de yayımlanmakta olan yemek programı ‘ The Restaurant with Chef Raymond Blanc-Şef Raymond Blanc’la Restaurant’, programda yarışmak üzere Türk aşcı aradığını duyurdu. BBC 2’nin ünlü yarışma programı yetkilileri birbiriyle yarışacak 9 çift arasında, evli, akraba, arkadaş ya da sevgili olan Türk çiftleri de görmek istediklerini açıkladı. Üçüncü sezonunda beğeniyle seyredilen yemek programında, Türk mutfağının da tanıtmak istediklerini açıklayan yapımcılar, ‘ İster şef olun ister şarkıcı, ister garson olun ister dansöz, restaurant ya da yeme-içme işinde tecrübeniz olması gerekmez..Raymond, yemek tutkunu olan ve Türk mutfağını tanıtacak gönüllüleri bekliyor’ sloganıyla, Türk mutfağını izleyenlere tanıtıp sevdirecek çiftlere çağrıda bulundu.

Restaurant adlı yarışma programında, İngiltere’nin en kibar şefi olarak tanının Fransız Şef Raymond Blanc, yarışmacılara türlü sorunlar yıkıyor. Konsept gereği, bir yandan iyi yemek yapıp diğer yandan sorunlarla mücadele eden çiftler yarışmada kalıyor, başarısız çiftler ise eleniyor. Türk aşcıların yarışmacı olarak arandığı programın süprizi ise, Şef Raymond Blanc’tan gelecek. Yarışma sonucu yarışmayı kazanan çifte bir restaurant hediye edecek olan ünlü Fransız şef, aynı zamanda talihli yarışmacılara finans ve desteği de sağlayacak.

haberler.com