Komadan Şarkı Söyleyerek UyandıMenenjit Nedeniyle Hastaneye Kaldırıldı, Komaya Girdi, Umutlar Kesildi. Ama O Sürpriz Yaptı.

Menenjit nedeniyle hastaneye kaldırıldı, komaya girdi, umutlar kesildi. Ama o sürpriz yaptı.
Henüz 3 yaşında olan İngiliz Layla Towsey, menenjit teşhisiyle hastaneye kaldırıldı ve kalp krizi de geçirince hemen yoğun bakım ünitesine bağlandı.
Komaya giren küçük kızın başında gece gündüz nöbet tutan annesi, minik Layla'nın her geçen gün daha da solgunlaştığını gördükçe ne yapacağını şaşırdı. Doktorların tüm çabaları, küçük kızı komadan çıkaramadıkça annesinin umutları da zayıfladı. Anne Kathy "Doktorlardan kötü haberi bekliyordum. Yine de umudumu korumak istiyordum. O gece yanından hiç ayrılmadım, hep elini tuttum, onunla konuştum, masal anlattım. Beni duyup duymadığını bilmiyorum. Ama sabaha karşı bir şeyler oldu. Gözlerini açtı ve bir şarkı mırıldanmaya başladı" dedi. Küçük Layla'nın beklenmedik bir şekilde komadan çıkaması, tedavi gördüğü Londra'daki St Mary's Hastanesi'nde büyük sevinç yarattı. Dokorlar olayı "Tıpta da mucizeler olabiliyor" şeklinde yorumladı. Menenjite bağlı kan zehirlenmesi, kalp krizi ve komadan sonra küçük Layla şimdi hızla iyileşiyor.haberler.com