Telefonla Kız İstemiş
İtalya Başbakanı Berlusconi'nin Villasında Çekilen Skandal Fotoğrafları Yayımlayan İspanyol El Pais Gazetesi, Şok Bir Habere Daha İmza Attı.

İtalya Başbakanı Berlusconi'nin villasında çekilen skandal fotoğrafları yayımlayan İspanyol El Pais gazetesi, şok bir habere daha imza attı. Gazete şimdi de Berlusconi'nin dinlemeye takılan konuşmalarını yayımladı. Ve yaşlı başbakanın nasıl telefonla "kız istediği" ortaya çıktı.

Kimilerine göre, 72 yaşındaki Berlusconi, "yeni kuşağı tanımak için" genç kızları hediyelerle çekip villasına getirtiyor. Bazıları da onları "sadece izlediğini"savunuyor.

El Pais, "Silvio’nun hareminden" bir kare daha yayınladı. Son fotoğrafta üstsüz iki genç kadın, havuz başında şakalaşıyor.

BİR ERKEĞE 4 KADIN

Asıl büyük skandal ise geçen yıl mayıs ayında Sardunya Adası’ndaki villasında genç kızlarla verdiği parti sırasında çekilen fotoğrafların basına sızmasıyla patladı.

"Sinyor" lakaplı başbakan, İtalyan basının fotoğrafları yayınlamasına yasak getirdiyse de İspanyol El Pais gazetesi tarafından yayınlanan fotoğraflarda görülen üstsüz kızlar ve yakın dostu olan Çek Cumhuriyeti'nin eski Başbakanı Mirek Topolanek’in çırılçıplak görüntüsü skandalı uluslararası boyuta taşıdı.

Dün, aynı gün çekilmiş iki fotoğraf daha yayınlayan El Pais, “İşte Papi’nin villası” başlıklı manşetinde Berlusconi’nin 12 milyon euro’luk villasında yaşananların perde arkasını da aktardı. “Şeyhin haremi” benzetmesi yapan gazeteye göre, Berlusconi 60 hektarlık bahçesi olan villasında önemli misafirlerini ağırlıyor.

Misafirlerinin çoğunluğu 17-29 yaş arasındaki genç kızlar oluşturuyor. Hatta gazeteye göre evdeki insan oranı her zaman ’bir erkeğe karşılık dört kadın’şeklinde.

HAREME ALINAN KIZLARA KELEBEK ŞEKLİNDE MÜCEVHER

Berlusconi villasındaki partilere katılan kızlara kelebek şeklinde bir mücevher armağan ediyor. Bu mücevheri alan kız Sinyor’un haremine de girmiş oluyor. Bu şekilde televizyon programlarında, dizilerde ve şov programlarında yerini garantiliyor. Ayrıca Berlusconi, villasına çağırdığı genç kızlara günlük 1500 euro alışveriş parası veriyor.

HIZLI HAYATA AYAK UYDURMAK İÇİN VİAGRA KULLANIYOR

Kadın bakanlar da villanın müdavimlerinden. En çok çağrılan bakanlardan biri Berlusconi ile aşk söylentileri ayyuka çıkan Eşitlik Bakanı Mara Carfagna. “Dünyanın en yaşlı lideri” sıfatını taşıyan Berlusconi’nin böyle hızlı bir hayat yaşaması doktorlarını da korkutuyor. İtalyan basınına göre, doktorları Sinyor’un çok fazla Viagra kullanması nedeniyle kalp sağlığından endişe ediyor.

TELEFONLA KADIN İSTİYOR

Sinyor'un villa partisi kadar telefondaki konuşmaları da İtalyan basınına sık sık malzeme oluyor. Yolsuzluk iddiaları nedeniyle telefonu dinlenen başbakanın danışmanı Marcello ile yaptığı konuşma en çok ilgi çekeni olmuştu:

Marcello: Nasılsınız efendim?

Berlusconi: Bu yıl çok kötü.

Marcello: Neden?

Berlusconi: Drive In TV şovundan iki kız gelecekti ama bizi ektiler.

Marcello: Aman boşverin.

Berlusconi: Boşver mi! Gelmemeleri demek bizim onları b... anlamına gelir. Bu yıl böyle başlarsa bütün yıl böyle geçecek anlamına gelir!

DEVLET TELEVİZYONU RAİ'NİN BAŞINDAKİ YETKİLİYE "SENDEN 2 KIZ İSTİYORUM"

RAI’nin patronu Agostino Sacca ile yaptığı görüşme:

Sacca: Günaydın! Nasılsınız?

Berlusconi: İdare ediyoruz.

Sacca: Ne kadar zorluk içinde olursanız olun bence siz bu ülkenin en sevilen insanısınız.

Berlusconi: Politik olarak hiçbir şeyim. Sosyal olaraksa beni Papa ile karıştırıyorlar.

Sacca: Siz insanları ruhsal anlamda tatmin ediyorsunuz. Benden bir isteğiniz olmadı uzun zamandır.

Berlusconi: Arada sırada kadın istemek dışında... Patronun moralini yükseltmek gerek, değil mi?

(Gülüşmeler)

Berlusconi: Şimdi senden iki kız istiyorum. Bu sefer tamamen siyasi amaçlarla. Bak anlatayım

Berlusconi: Senatoda çoğunluk için Evalina Manna denilen kadın bana yardımcı olabilir. Muhalefetteki bir arkadaşımızın dostu. Dizilerde daha fazla rol ver.


haberler.com