Sapık Adamın Yeni Marifeti18 Yıl Boyunca Dugard'a Sayısız Kez Tecavüz Eden Phillip Garrido'nun Küçük Kız Çocuklarına Aşk Şarkıları Yazdığı Ortaya Çıktı.

Garrido sinirli, acımasız ve hasta! 18 yıl boyunca şimdi 29 yaşında olan Jaycee Lee Dugard’a sayısız kez tecavüz eden ve ondan iki çocuk sahibi olan Phillip Garrido’nun şimdi de küçük kız çocuklarına aşk şarkıları yazdığı ortaya çıktı.

ABD SAPIK TECAVÜZCÜYÜ KONUŞUYOR

San Francisco Chronicle gazetesinin belirttiğine göre Garrido, 1976 yılında tecavüz olayından hapse girdikten sonra, küçük kız çocukları üzerine sapıkça aşk şarkıları yazmış ve kaydetmiş.

ŞARKILARDAN CD YAPMIŞ

Şarkılardaki bazı dizeler şöyle: “Koşmasının tarzı, yeah, kadife gibi yumuşak, seksi? Ben ne yapabilirim…” “Ben kurban oldum. Bir küçük çocuk, bak, bana neler yaptın.”

Garrido, içinde kendi kaydettiği sapıkça aşk şarkılarının olduğu CD’yi eski iş ortağı Marc Lister’e hediye etti. Yaşanan olaylardan sonra CD’yi tekrar bulan Lister, o zamanlar şarkıları dinlediğini ama sözlerine önem vermediğini dile getirdi.

Şarkı sözleri “Dünyadaki her küçük kız sevilmek ister. Lütfen söyle bana, beni istediğini.” şeklinde devam ediyor.

Garrido’nun 70’li yıllardan beri ‘farklı cinsel davranışlar’ sergilediği ve bu yüzden de tehlikeli olarak nitlendirildiği bildiriliyor. Adı açıklanmayan bir mahkeme psikiyatrı, 58 yaşındaki Garrido’yu acımasız şiddet eylemleriyle cinsel doyuma ulaşmaya çalışan, bu anlamda derin rahatsızlığı olan biri olarak tanımladı.

1991 yılında 11 yaşınsaki Jaycee Lee Dugard’ı okul yolu üzerindeyken kaçırılmış ve 18 yıllık esareti geçtiğimiz Ağustos’ta son bulmuştu. Garrido ve karısı Nancy, küçük kızı 18 yıl boyunca evlerinin arkasındaki çadırda saklamıştı. Bu süre zarfında Dugard’ın Garrido’dan şimdi biri 11 diğeri 15 yaşında olan iki kızı oldu.

JAYCEE İÇİN KIRMIZI GİYDİLER

Eskiden yaşadığı mahallede, Jaycee’nin bulunması üzerine yaklaşık bin kişi 29 yaşındaki Kaliforniyalı genç kadının geri dönüşünü kutladı. Kutlamalara katılanlar Jaycee’nin en sevdiği renk olan kırmızı giymişlerdi.

haberler