Özel FM, yayınlayacağı özel ve ortak yayınlarla Kudüs Günü'nde de sözlerini söyleyecek.

İsra Kültür Merkezi’nin davetlisi olarak Kudüs Günü etkinliklerine katılmak için Türkiye’ye gelen Hamas'ın halkla ilişkiler bürosu Başkanı Ziyad Hüseyin Ebu Zeyd, Hamas sivil toplum örgütleri temsilcisi Abdulavuf Ed Ebu İrmila ve Lübnan İslami Direnişi'nin müzik grubu Firkat el İsra "Daha Söyleyecek Çok Sözümüz Var" sloganıyla yayın hayatına devam eden Özel FM’e konuk oluyor.

Filistinli Liderler, Özel FM'de

Ebu Zeyd ve Ebu İrmila, Çarşamba günü saat 13:30’da yapımcılığını ve sunuculuğunu Muhammed Taha’nın yaptığı “Bizce” programına konuk oluyor.

Ebu Zeyd ve Ebu İrmila, Filistin’deki son gelişmeleri, ambargo altındaki Gazze halkının acılarını ve Filistin halkının Türkiye’den beklentilerini Özel FM dinleyicilerine anlatacak.

Direniş'in Sesi Firkat el İsra, Özel FM'e Konuk Olacak

Özel FM, Perşembe günü de Lübnan İslami Direnişi Hizbullah’ın müzik grubu Firkat el İsra’yı ağırlayacak. Perşembe günü yine Muhammed Taha’nın saat 13:30'da yayınlanacak “Bizce” programına konuk olacak olan Firkat el İsra, neden ve nasıl müzik yaptıklarını, hedeflerini açıklayacak.

Bizce programında canlı marş da okuyacak olan Firkat el İsra, Lübnan’daki son gelişmelerle ilgili olarak da Özel FM dinleyicilerini aydınlatacak.

Özel FM, Anadolu Radyolarıyla Ortak Yayında

Özel FM’de Çarşamba ve Perşembe günü yapılacak bu iki önemli program, Anadolu’daki bazı radyolar tarafından da aynı anda canlı olarak yayınlanacak. Özel FM’in ortak yayın yapacağı radyolar şunlar: Ankara’da Denge Radyo, Malatya’da Selam Radyo, Mardin’de Cemre Radyo, Diyarbakır’da Çağrı FM, Konya’da Ribat FM ve Konya’da İsra FM.

Özel FM’den edindiğimiz bilgiye göre, Kudüs Günü özel yayınına ilişkin son hazırlıkların da tamamlanmak üzere olduğu, ortak yayın yapacak bazı radyolarla ilgili görüşmelerin de sürdüğü bildirildi.

Özel FM'in Söyleyeceği Söz Bununla da Sınırlı Değil

Özel FM’in Kudüs Günü’nde söyleyeceği söz bununla da sınırlı değil.

Özel FM, Ramazan’ın son Cuma’sı olan Kudüs Günü’nde, tüm gün gerçekleştireceği özel yayınla, işgal altındaki Kudüs’ü, tehlike altında bulunan Mescid-i Aksa’yı Türkiye’nin gündemine taşıyacak.

Özel FM, 1995 yılında popüler kimlikten uzak, Müslümanlar arasında kardeşçe duyguları yeniden canlandırmak, onların üzerine farzı ayn olan ilimleri öğretmek ve beraberliklerini sağlamak üzere yayın hayatına başlamıştı.

Ayrıntılı bilgi için Özel FM iletişim telefonları: (0216) 611 01 23

Özel FM'in resmi web sayfası: www.ozelfm.net

isra haber