İşte bir hamile erkek daha!

Dünyanın ilk hamile 'erkeği' Thomas Beatie bebeğini çoktan doğurdu. Onun yolundan giden bir 'erkek' daha var!Düşük yaparak ikizlerini kaybeden bir erkek, yeniden bebek sahibi olmak için gün sayıyor.

KADIN OLARAK DOĞDU 18 YAŞINDAN BERİ ERKEK
26 yaşındaki Ruben Noe Coronado, Estefania Coronado Jimenez ismiyle kadın olarak dünyaya gelmişti aslında. Ancak 18 yaşında testesteron enjeksiyonu yaptırarak cinsiyetini değiştirdi ve o gün bu gündür de erkek olarak hayatını sürdürüyor. Yani aslında o bir transseksüel...

KIZ ARKADAŞI HAMİLE KALAMIYOR! İŞ BAŞA DÜŞTÜ
43 yaşındaki kız arkadaşı Esperanza Ruiz'in daha fazla bebek sahibi olamayacağı öğrenince hamile olmaya karar veren Ruben, her ne kadar kendini yüzde yüz erkek olarak hissetse de, yumurtalıkları ve rahmi olduğu için bebek yapabileceğini biliyordu.

İKİZ BEBEKLERİNİ DÜŞÜK YAPTI
Böylece sperm donörüyle hamile kalan Ruben, 18 haftalıkken Mayıs'ta düşük yaptı ve ikiz bebeklerini kaybetti.

İspanya'nın başkwnti Madrid'de yaşayan adam, "İkizleri kaybettiğimizde korkunç bir hüzün yaşadık" şeklinde konuşuyor.

"Esperanza anne olmak için öyle hevesliydi ki ve tabii ki ben de baba olmayı çok istiyordum."

PENİS AMELİYATI OLMAYI BEKLETİYOR
Ruben, erkekliğine tam olarak kavuşabilmek için penis ameliyatı olmak istiyordu ancak bir kez daha hamile kalmak için operasyonu bekletti.

"Hâlâ rahmim ve yumurtalıklarım varken, bir kez daha denemek istiyorduk."

Yeniden hamile kalan adam, tedaviler için tam tamına 16 bin euro harcadıklarını ve şimdi bir bebek beklediğini mutlulukla anlatıyor. Bebek doğduktan sonra tamamiyle erkek olacağını söyleyen Ruben, anne değil, baba olmak için gün sayıyor.

ekolay.net