Kader evlenmesinler diye elinden geleni yaptı ama olmadı... Düğün günü, akrabaları olan bir çocuk ölümden döndü, gelinin annesi bayıldı, bir davetli babasını kaybetti ve iki kişinin de kafası yarıldı. Çift ise evlenmeyi başardı!


İngiltere Leicestershire'da yaşayan ve uzun zamandır birlikte olan Vilma ve Paul Cassidy çifti, bir süre önce hayatlarını birleştirmeye karar verdi. Ancak şanssızlık, en mutlu olmaları gereken düğün gününde çiftin yakasını bırakmadı.

Lanetli gün, Paul'ün yeğeninin 16 aylık oğlu Kenzie'nin nöbet geçirerek morarmasıyla başladı. Hemen
olay
yerine bir ambulans çağrıldı ve küçük oğlanın hayatı kurtuldu. Davetliler tam rahat bir nefes almışken, bu sefer aynı ambulans ekibi kiliseye geri dönmek zorunda kaldı...

Vilma'nın annesi Christina (76) tansiyonu düştüğü için kilisenin önünde yere yığıldı. Christina hastaneye götürülürken, çiftin en yakın arkadaşlarından biri babasının ölüm haberini aldı ve töreni terk etmek zorunda kaldı. Herkes tam "bundan daha kötüsü olamaz" diyordu ki, bu kez de çiftin 18 aylık oğulları Chris ve ablası Saida pistin orta yerinde çarpıştı ve kafaları yarıldı. Böylece düğün ekibi, bir kez daha hastane yoluna düştü. Ancak Vilma ve Paul tüm aksiliklere rağmen evlenmeyi başardı.


kaynak: ekolay.net