Genç kadın şok oldu: Kapkaççı, gözümün içine baka baka arabamın camını kırdı, çantamı aldı
26 Nisan 2007 Perşembe 12:40 Şişli'de, aracından kolileri indiren satış yöneticisi bir bayanın çantası motosikletli bir şahıs tarafından çalındı.
Şişli, Ergenekon Caddesi üzerinde meydana gelen olayda, bir şirkette satış yöneticisi olarak çalışan Ayşe Serap Bostancıoğlu, 34 B 4709 plakalı aracını bürosunun önüne park etti. Aracında bulunan kolileri indirmeye başlayan Bostancıoğlu'nun yanına motosikletli kimliği belirsiz bir kişi yaklaştı. Bostancıoğlu'nun dalgınlığından faydalanan kapkaççı, park halindeki aracın sağ ön camını kırdı. İçinde 40 YTL ile 2 cep telefonunun bulunduğu çantayı alan kapkaççı olay yerinden hızla uzaklaşarak kayıplara karıştı. İhbar üzerine olay yerine gelen polis, Bostancıoğlu'nu Feriköy Polis Merkezi'ne götürdü.
Ayşe Serap Bostancıoğlu, polis merkezinden çıkarken basın mensuplarının soruları üzerine, "Ben kolileri indiriyordum. Motosikletli bir kişi aracımın camını kırıp çantamı alarak kaçtı. Onunla göz göze geldim. Başıma ilk defa geliyor. İstanbul yaşanacak bir şehir değil artık. Her an her şey olabiliyor. Daha önce gözümün önünde böyle bir şey olmuştu" dedi. İLKER ÖZKAP/İHA