Nefes kesen polis soyguncu kovalamacası ve soyguncunun yakalanmamak için yaptığı her şey saniye saniye helikopter kamerasınca kaydedildi.Güncelleme:10 Ekim 2010 13:51

Yer: Brezilya Sao Paulo


Polisin takip ettiği soyguncu yakalanmamak için jipi ile yolda ilerliyor. Trafiğin tıkandığı yerde peşimdeki motorlu ve otomobilli polisleri atlatmak isteyen soyguncu önündeki araca çarparak yolu açmaya çalışıyor. Yolu açamayan soyguncu bu kez geri geri giderek kaçmak istiyor ve gerisindeki polis motorlarına bir bir çarpıyor.

Polisler kendilerini motorlardan atarak canlarını kurtarıyor. Hızla geri giden soyguncunun aracı bu kez arkadaki araçlara çarparak duruyor. Soyguncu aracını yeniden hızla ileri sürerek az önce geçemediği aradan yeniden geçmeyi umarken polisler de araca ateş ediyor. Soyguncu az önceki yere yeniden geliyor ve aracı ile az önceki aracı zorluyor ancak gene yolu açamıyor. Polisler çevreyi kuşatıyor ve soyguncuyu sıkışıp kaldığı yerde kelepçeleyerek araçtan çıkarıyor. İki kez aracına çarpılan sürüsü ise öfkesine hakim olamıyor ve yerde yatan soyguncuyu tekmeliyor.

Nefes kesen bu anlar ise helikopter kamerası tarafından saniye saniye kaydediliyor. İşte o görüntüler.
:kaynak:mynet