***** kralı’nın kızı yayın yönetmenini elle taciz etti

Hustler Dergisi’nin yayın yönetmenlerinden Steven Prescott işyerinde kendisini sürekli elle taciz eden ve mesajlar gönderen ***** kralı ’ın kızı Theresa Flynt’tan davacı oldu


ABD’nin ünlü “*****grafi baronu” Larry Flynt’in kızı cinsel tacizle suçlanıyor. Larry Flynt’in ***** yayınları arasında yer alan Hustler Dergisi’nin Batı Kıyısı Bölge Yönetmeni Steven Prescott, Theresa Flynt’tan davacı oldu. Steven Prescott, davayı hem şirkete hem de Theresa Flynt’a açtı. Buna göre, Prescott, Theresa Flynt’in, istemediği halde kendisine elle dokunduğunu ve defalarca “davet edici” SMS mesajları yolladığını belirtti. Steven Prescott, ayrıca, “Flynt Ailesi”nin kendisini hukukun üstünde gördüğünü ileri sürdü.

YAŞAMI FİLM OLDU
Larry Flynt,
***** dünyasının en güçlü adamları arasında yer alıyor. Hustler Dergisi ise grubun “sancak gemisi” niteliğinde. ABD’nin en tartışmalı isimlerinden bir olan Larry Flynt’ın yaşamı, ünlü yönetmen Milos Forman tarafından “Skandalın Adı Larry Flynt” filmiyle beyazperdeye aktarılmıştı. Dev bir yayın imparatorluğunun tepesinde oturan Flynt, Federal Yüksek Mahkeme’de *****grafiyi ifade özgürlüğü çerçevesinde savunmasından zaferle çıkmıştı. Liberal ve Demokrat Parti eğilimli olan Flynt, sağ-kanat politikacıların seks yaşamlarıyla ilgili bilgiler için zaman zaman ödül vermesiyle de tanınıyor.

Tekerlekli sandalyesi altın
68 yaşındaki ABD’li yayımcı Larry Flynt, 1978 yılında ormanda yürüyüş yaparken suikast girişiminde bulunulmuş ve sniper tarafından atılan kurşunlar felçli kalmasına neden olmuştu. Altından yapılmış tekerlekli sandalye ile dolaşan Flynt, 5 kez evlendi, 4 kızı ve 1 oğlu bulunuyor.


habertürk