Çorum'da Milletvekili Olmak İsteyen Adaylar Siyasi Partilere Akın Ediyor
Çorum'da Genel Seçimlerde Milletvekili Olmak İsteyen İsimler Kendini Göstermeye Başladı. Hemen Hemen Her Partiden İstifa ve Aday Adaylığı Haberleri Adeta Birbirini Kovalıyor.

Çorum'da genel seçimlerde milletvekili olmak isteyen isimler kendini göstermeye başladı. Hemen hemen her partiden istifa ve aday adaylığı haberleri adeta birbirini kovalıyor.

22 Temmuz 2007 tarihinde yapılacak genel seçimlerde milletvekili olmak isteyen kişiler partilere akın ediyor.

Çorum'da AK Parti'de şuana kadar adaylıklarını açıklayanlar Çorum Organize Sanayi İşadamları Derneği Başkanı ve Çorum Sivil Toplum Birlikleri Başkanı Mustafa Yağlı, Devlet Planlama Teşkilatı AB Yardımlar Koordinatörü Dr. Cahit Bağcı, İskilip İlçe Başkanı Fehmi Yağlı, Dr. Fatih Tuncel, Tüm Anadolu Çalışan ve Emeklileri Birliği Genel Başkanı Hacı Kayaer, Merzifon Milli Eğitim Şube Müdürü Perihan Coşkun, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Abdullah Pehlivan ile adaylıklarını açıklamayan ancak kesin aday olacakları

ifade edilen AK Parti Çorum Milletvekilleri Agah Kafkas, Murat Yıldırım, Ali Yüksel Kavuştu, Muzaffer Külcü.

CHP'de ise CHP Çorum Milletvekili Feridun Ayvazoğlu, Dr. Arif Ilıman, MHP'de ise Prof. Dr. Ahmet Aksoy, İl Başkanı Fatih Mehmet Arslan, eski Çorum Milletvekili Vahit Kayırıcı, eski Çorum Milletvekili Bekir Aksoy, Kamu-sen Çorum İl Temsilcisi Mahmut Alpaslan, Demokrat Parti aday adayları eski Çorum Milletvekili Adnan Türkoğglu, Uğur Barlık.

(ÖK-ÖK-Y) (İhlas Haber Ajansı)