Rusya'da fahişelik okulu açıldı'Fahişelik bilimi' uzmanı, haftada 2 gece kadınlara eşlerini cezbetmenin yollarını anlatıyor.

19.11.2006 10:46RUSYA'DA sorumsuz ve alkolik kocalarını kendilerine bağlamak isteyen kadınlar, 'fahişelik okulları'nda, eşleri ellerinde tutmanın yollarını öğreniyor. Telegraph gazetesinin haberine göre 'fahişelik bilimi' uzmanı Vladimir Rakovsky, Moskova'daki Dubrovka Tiyatrosu'nda haftada iki gece kadınlara eşlerini cezbetmenin yollarını anlatıyor. Kursta kadınlara, en seksi bölgelerini nasıl ön plana çıkaracakları ve nasıl iyi bir striptizci olacakları öğretiliyor.

BAŞARININ SIRRI

Rusya'da 'fahişe' kelimesinin batılı ülkelerdeki gibi kötü bir anlam taşımadığını vurgulayan Rakovsky, fahişelik biliminin erkeklerin dünyasında kadınların nasıl başarılı olacağının teorisi olduğunu belirtti. Feministlerin lezbiyenlerle eşdeğer görüldüğü Rusya'da cinsel ayrımcılığın yaygın olduğunu hatırlatan Rakovsky, öğrencilerine bir bebek gibi aciz görünmeyi öğreterek, erkeklerin onları korumaları altına almalarını sağladıklarını belirtti

AKŞAM