Erzurum'da emniyet güçlerinin, korsan CD çoğaltıp sattıkları ileri sürülen işyerlerine yönelik düzenlediği operasyonda, 5 bin 580 adet korsan CD ve 63 adet ***** içerikli CD ele geçirildi
Erzurum'da emniyet güçlerinin, korsan CD çoğaltıp sattıkları ileri sürülen işyerlerine yönelik düzenlediği operasyonda, 5 bin 580 adet korsan CD ve 63 adet ***** içerikli CD ele geçirildi.

Çocuk *****su haberlerinin gündeme gelmesi üzerine seri operasyonlara hız veren Erzurum polisi, bugün Mahallebaşı ve Gölbaşı semtlerinde çocuk *****su içerikli CD sattığı ihbarı yapılan bazı işyerlerine şok operasyon düzenledi. Çevik Kuvvet polislerinin de güvenlik tedbiri aldıkları operasyonda, iş yerleri didik didik aranırken, toplam 5 bin 580 adet korsan CD ve 63 adet ***** içerikli CD ele geçirildi.

Bu arada, operasyon sırasında ilginç bir olay yaşandı. Kapısı kilitli olduğu gerekçesiyle çilingir yardımıyla açılan bir işyerinde polisler arama yaparken, bu sırada gelen site yöneticisi olduğu belirtilen bir kişi, çilingir çırağının kendisinden 30 YTL istemesine tepki gösterdi. Diğer çilingirlerin 5 YTL'ye kapı açtıklarını iddia eden site yöneticisi, 30 YTL'yi fazla bularak parayı ödemeyeceğini söyledi.

Yöneticiyle çilingir çırağının tartışması polisin araya girmesiyle sona ererken, çocuk *****suna yönelik operasyonların aralıksız devam edeceği belirtildi.


İHA