Boya yaparken maganda kurşunu ile öldü
UŞAK (İHA) - Uşak'ta bir evin balkonunda boya yapan genç, mahalledeki düğünde bir magandanın silahından çıkan mermi isabet edince hayatını kaybetti.

Edinilen bilgiye göre, Uşak Merkez Bozkurt Mahallesi Şehit Ahmet Yılmaz Caddesi 80 numaralı İsmail Çömez'e ait inşaat halindeki evin 3. kattaki balkonunda boya yapan Bekir Çalışkan (21), sırtına isabet eden maganda kurşunu ile hayatını kaybetti. Olay saat 20.30 sıralarında meydana gelirken talihsiz gencin ölümüne neden olan maganda ise kayıplara karıştı.

Bekir Çalışkan adlı gencik yaklaşık iki ay önce askerden teskere aldığı ve dün öğle saatlerinden buyana ise hayatını kaybettiği inşaat halindeki evde balkon demirlerini boyadığı bildirildi. Sorumsuzca havaya sıkılan merminin sırtına isabet etmesi üzerine hayatını kaybeden talihsiz gencin cesedi, Uşak Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Olay yerine gelen polis, çevrede geniş güvenlik önlemi alırken, Olay Yeri İnceleme ekipleri yaptıkları incelemede, bir adet 9 milimetre çapında boş kovan buldu. Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı.
mynet haber