Dualar güler yüzlü müdür içinSarrar'ın ABD Müdürü Gökhan Demirhisar sinüzit enfeksiyonu nedeniyle ölümle pençeleşiyor.

19.07.2007 09:42 Giyim firması Sarar’ın ABD’nin New Jersey mağazasındaki müdürü Gökhan Demirhisar’ın beklenmedik rahatsızlığıyla İzmir’de yaşayan ailesi gözyaşına boğuldu. Yaklaşık 15 gün önce baş ağrısı şikayetiyle doktora giden Demirhisar’a, sinüzit kaynaklı enfeksiyon teşhisi kondu. Demirhisar artan baş ağrılarına yüksek ateş de eklenince tekrar hastaneye gitti. İltihabın beyne sıçradığı belirlenirken genç müdür ameliyata alındı. Yaklaşık 6 saat süren ilk ameliyat sonrasında arkadaşlarıyla görüşen Demirhisar ağrılarının yeniden başlamasıyla komaya girdi.
İkinci ameliyata alınan Demirhisar’ın kafatasının arkasından açılan bir delikle iltihap boşaltılmaya çalışıldı. Ancak Demirhisar’ın bedeni tedaviye olumlu yanıt vermedi. Pazartesi sabahı İzmirli genç müdürün beyin ölümünün gerçekleştiği ve yapılabilecek tıbbi müdahale kalmadığı açıklandı. Oğlunun hastalığını haber alır almaz ABD’ye uçan anne Hayrunisa Demirhisar ve ikiz kardeşi Sinan, Gökhan Demirhisar’ın hayata dönmesi için gece gündüz dua ediyor.
MOTOR VE SPOR TUTKUNUYDU
Sarar’ın ABD’deki prensi olarak tanınan Gökhan Demirhisar, güleryüzlü ve dinamik kişiliğiyle tanınıyordu. Sutopçu ve motor tutkunu olan Demirhisar, başarılı bir ortaöğretim yaşamının ardından üniversite eğitimi için ABD’ye gitmişti. ABD’de eğitimini sürdürürken, moda ve tekstil dünyasının önemli isimleriyle arkadaşlık kuran Demirhisar son olarak Johnson Wales Üniversitesi’nde ekonomi yüksek lisansı yapmıştı. Sarar’ın New Jersey mağazasını yöneten Gökhan Demirhisar 29 Temmuz’da 31’inci yaş gününü dostlarıyla İzmir’de kutlamaya hazırlanıyordu.
Akşam alintidir