Erciyes zafer kurultayı sürüyor
KAYSERİ (İHA) - MHP Kayseri İl Teşkilatı tarafından bu yıl 18.'si düzenlenen Erciyes Zafer Kurultayı devam ediyor. Kurultaya, MHP Genel Başkanı Devlat Bahçeli katılmadı.

Tekir Yaylası'nda süren Erciyes Zafer Kurultayı'nda binlerce ülkücü ve asenalar gönüllerince eğlenmeyi sürdürüyor. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ankarada'ki işlerinin yoğunluğu sebebiyle kurultaya katılamadı. Kurultayda sahne alan Ahmet Şafak ve Mustafa Yıldızdoğan verdiği konserlerde izleyenleri coşturdu. MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Sabahattin Çakmakoğlu, yaptığı konuşmada, bu kurultayın ''Ne Mutlu Türküm Diyene'' diyenlerin bayramı olduğunu söyledi.

Coşkulu geçen kurultaya MHP Genel Başkanı Bahçeli'nin katılamadığını ve ülküdaşlara selamlarını ilettiğini kaydeden Çakmakoğlu, ''Biz birşeyleri tam anlatamadık. Hepimiz el birliği ile çok çalıştık ve çok çalışacağız. Türk milliyetçilerini görmezlikten geldiler. Duymamazlıktan geldiler. Bunun sıkıntılarını hep birlikte yaşadık. Geleceğin Tükiyesi'ni Milliyetçi Hareket daha ileriye götürecektir'' diye konuştu.