06.12.2006


Bizim Lösemili Çocuklar Vakfı olarak, 25. Kuruluş Yılı kutlama programımızın ilk adımını, 5 Aralık 2006 Salı günü tüm üyelerimizin katılımıyla, İstanbul Şişli’de inşaatı devam etmekte olan hastanesinde attı.

Vakfın, giderek artan ihtiyaca cevap vermek amacıyla Şişli İlçesi, Kaptanpaşa Mahallesi Darülacaze Caddesinde, dördüncü katı tamamlanmış olan tam teşekküllü hastanesinde çocukluk çağı kan hastalıkları, lösemi ve tümörlerinin yanı sıra tüm çocukluk çağı hastalıkları tedavi edilecek. En modern altyapı ve araç-gereç ile donatılacak olan hastanede, vakfın tecrübeli sağlık ekibi, mevcut sağlık kuruluşunda olduğu gibi, 24 saat hizmet verecek ve yurt dışındaki değerli hekimlerle işbirliği yapacak.

Daha çok hasta çocuğa şifa dağıtabilmek amacıyla etkinlikler, 8 Aralık 2006 Cuma Gecesi Dolmabahçe Sarayı’nda düzenlenecek bir balo ile sürdürecek. Bu tarz bir organizasyon için ilk kez kapılarını açan Dolmabahçe Sarayı Medhal Salonu’nda gerçekleşecek ve saat 19.30’da başlayacak olan geceye Değerli Sanatçı Sayın Özcan DENİZ de ücret talep etmeden bir konser verecektir.