Teröristler boş durmuyor
Şırnak'ın Silopi ilçesinde terör örgütü tarafından araziye döşenen 2 patlayıcı madde, güvenlik güçlerinin arazi arama tarama faaliyetleri esnasında patladı. Patlamada ölen ya da yaralanan olmadı.

Genelkurmay Başkanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre, dün Şırnak'ın Silopi ilçesi dağlık arazi kesiminde güvenlik güçlerince yürütülen arama ve tarama faaliyeti esnasında, teröristler tarafından araziye yerleştirilmiş 2 adet patlayıcı madde düzeneği patladı. Patlama sonucu herhangi bir can kaybı meydana gelmedi. Arama ve tarama faaliyeti sırasında bulunan tökez teli ile tuzaklanmış bir el bombası da yerinde imha edildi.

İHA


#diger .igg:link,#diger .igg:active,#diger .igg:visited{font-family:tahoma;font-size:12px;font-weight:bold;color:#446aca;text-decoration:underline}#diger .igg:hover{font-family:tahoma;font-size:12px;font-weight:bold;color:#cb1717;text-decoration:underline}#diger .nA:link,#diger .nA:active,#diger .nA:visited{font-family:tahoma;font-size:10px;font-weight:bold;color:#a9a9a9;text-decoration:none}#diger .nA:hover{font-family:tahoma;font-size:10px;font-weight:bold;color:#a9a9a9;text-decoration:none}#diger .nD:link,#diger .nD:active,#diger .nD:visited{font-family:tahoma;font-size:12px;font-weight:bold;color:#666;text-decoration:none}#diger .nD:hover{font-family:tahoma;font-size:12px;font-weight:bold;color:#666;text-decoration:none}#diger .i{border-bottom:1px solid #cecece;margin:0 20px 0 20px;padding:0 10px 0 10px;color:#666}#diger .iG{padding:0 10px 0 10px;color:#666}