+ Konu Cevapla
1 den 2´e kadar. Toplam 2 Sayfa bulundu

Milletvekiline Sokakta ÇİŞ Cezası...

 GÜNCEL HABERLER Katagorisinde ve  Dünyadan Haberler Forumunda Bulunan  Milletvekiline Sokakta ÇİŞ Cezası... Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

 1. #1
  ^^Mavinin Sessizliği^^ mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Jul 2007
  Mesajlar
  3.415
  Blog Yazıları
  3
  Tecrübe Puanı
  107374638

  new Milletvekiline Sokakta ÇİŞ Cezası...

  Milletvekiline Sokakta ÇİŞ Cezası  Milletvekilleriyle ilgili çok skandal duydunuz ama böylesini duymadınız. Milletvekili Gökhan Durgun'a 117 YTL "çiş cezası" kesildi.

  CHP Hatay Milletvekili Gökhan Durgun’a, seçimlerden iki gün önce "sokağa işediği" iddiasıyla Antakya Belediyesi zabıta ekipleri 117 YTL ceza kesti. Belediye Encümeni’nce onaylanan ceza, Durgun’un Antakya’daki adresinde oturan annesine tebliğ edildi.

  CHP Hatay Milletvekili Gökhan Durgun’a, Kabahatlar Kanunu’nun 32’nci maddesine dayanılarak ceza verilmesi olayı şöyle gelişti:

  Antakya’da 20 Temmuz gecesi kentin Cumhuriyet Mahallesi’nde bir grup CHP’li, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim afişlerinin bulunduğu reklam panolarına CHP’li Gökhan Durgun’un afişlerini yapıştırdı. AKP’liler buna tepki gösterince iki partiye mensup gençler arasında kavga çıktı, olayda bir kişi hafif yaralandı.

  Bu olayı duyup gittiği Cumhuriyet Mahallesi’nde ne olduğunu öğrenmek isteyen Gökhan Durgun’un, içkili olduğu ve Cumhuriyet Taksi Durağı yakınına sokağa gelişigüzel işediği iddiasıyla belediye zabıta ekibi tutanak düzenledi. Bu tutanak üzerine olaydan 2 gün sonra yapılan seçimde milletvekili seçilen Gökhan Durgun’a, Kabahatlar Kanunu’nun 32’nci maddesi uyarınca 117 YTL ceza kesildi.

  Antakya Belediye Encümeni’nin onayladığı ceza, CHP Milletvekili Gökhan Durgun’un Antakya’da oturduğu adresine gönderildi. Tebligatı, Durgun’un annesinin aldığı öğrenildi. Gökhan Durgun’un bu cezayı ödememesi halinde, belediyenin icra takibine gideceği belirtildi.

  Dava açacağım

  CHP Hatay Milletvekili Gökhan Durgun, böyle bir olayın kesinlikle yaşanmadığını, sorumlular hakkında dava açacağını söyledi. Durgun, iddialar üzerine Hürriyet’e şu açıklamada bulundu:

  İSPATLASINLAR
  Böyle bir olay hiçbir şekilde yaşanmadı. Ceza makbuzunda da ne olay yeri, ne günü, ne saati yazılı. Hangi saatte, günde, nerede olduğunu söylesinler ben de o gün o saatte başka bir yerde olduğumu ispatlarım. Bu konuda sorumluluğu olanları dava edeceğim, yargı önünde ispatlamaya çağıracağım, hesabını soracağım.

  KİRLİ SİYASET
  Belediye ile ilgili çok ciddi iddialar var. Bunların hepsi benim elimde. Bu nedenle bana karşı komplo amacıyla yapılan bir olay. Bu bir iftiradır. Kirli bir siyaset anlayışıyla karşı karşıyayız. Seçim kampanyasında zaman zaman gerginlikler yaşadık. Belediye hakkında, "Kimlerden rüşvet aldınız, hangi ihalelerde yoksuzluk yaptınız hodri meydan tartışalım" diye afiş yaptırdım, şehrin muhtelif yerlerine astırdım. Bu iftira da sonrasında geldi. Tutanakta kimlerin imzası var, bunlar o saatte görevli mi, hangi tanıkların ifadesine göre yazmışlar bilmiyorum. Hepsiyle yargı önünde hesaplaşacağım.

  Topluma örnek olmalı
  CHP Milletvekili Gökhan Durgun’a sokakta ihtiyaç giderdiği için idari para cezası kesen Antakya Büyükşehir Belediye Başkanı AKP’li Mehmet Yeloğlu, "Topluma örnek olması gereken birinin böyle olumsuz davranış sergilememesi gerekirdi. Milletvekili, toplumun örnek aldığı ve toplumu temsil eden biri" diye konuştu. Yeloğlu, olayı şöyle anlattı: "Sayın Durgun, 20 Temmuz tarihinde olayın meydana geldiği saatlerde önce vatandaşlarla tartışmış, billboard’lara izinsiz şekilde kendi afişini asmış. Buna tepki gösterenlere hakaret etmiş ve birkaç kişiyi de darp etmiş. Bütün bunlar polis tutanaklarına yansımış. Sayın Durgun, daha sonra caddede ihtiyacını gidermiş." Cezanın Durgun’a iletildiğini söyleyen Yeloğlu, ödemenin yapılmaması halinde Durgun’u icraya vereceklerini de sözlerine ekledi ( Milletvekiline Sokakta ÇİŞ Cezası | Aktif Haber) ALINTI
 2. #2
  Demirbaş on/off Baktabul'un Çılgını on/off Baktabul'un Çılgını on/off Baktabul'un Çılgını on/off Baktabul'un Çılgını on/off Baktabul'un Çılgını on/off Baktabul'un Çılgını on/off Baktabul'un Çılgını on/off Baktabul'un Çılgını on/off Baktabul'un Çılgını on/off Baktabul'un Çılgını on/off Baktabul'un Çılgını on/off - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Aug 2007
  Mesajlar
  513
  Tecrübe Puanı
  5382018

  Tanımlı

  yorumsuzz!

Benzer Konular

 1. Canlı bomba milletvekiline sarıldı ve...
  By Odysseia in forum Dünyadan Haberler
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 07-14-2012, 17:08
 2. ABD'de milletvekiline saldırı!
  By кıνıяcıк in forum Dünyadan Haberler
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 01-09-2011, 11:14
 3. AK Partili milletvekiline tehdit
  By ħєчħαт * in forum Türkiyeden Haberler
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 09-10-2010, 15:03
 4. Sokakta-Peyami Safa, Sokakta Kitap Özeti
  By küppra in forum Kitap Özetleri ve dergi
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 10-29-2008, 21:41
 5. Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 07-13-2008, 12:30

Etiketler

Yetkileriniz

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0