Aydın'ın Çine ilçesinde, akciğer kanseri nedeniyle hayatını kaybeden işadamı, ölümünden sonra yayınlanmasını istediği ilanında, tedavi süresince kendisine destek olanlara teşekkür etti.

İşadamı Hüseyin Demirvuran (52), Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi'nde akciğer kanseri dolayısıyla 8 ay tedavi gördü. Tedavi süresince doktorların büyük çaba sarf ettiği Demirvuran, daha sonraki tedavi dönemini Aydın'ın Çine ilçesi Kavşit Yaylası'ndaki evinde geçirdi. Geçen günlerde vefat eden evli ve 2 çocuk babası Demirvuran'ın ölmeden önce yerel Denge Gazetesi'ne ilan verdirdiği ve ilanın ölümünden sonra yayınlanmasını istediği öğrenildi.

Demirvuran'ın gazeteye verdiği ilan şöyle: ''Kadim dostlarım. Rahatsızlığım süresince bana sonsuz fedakarlıklarla bakan aileme, sağlığıma kavuşmam için sonsuz destek veren ağabeyim, ablam, ve ailesine, başta en büyüğü olmak üzere amca oğullarım ve eşlerine, arkadaşım Prof. Kubilay, Prof. Sibel Karşıdağ'ın insanlığına, dostluğuna, beni ellerinin üzerinde ebedi yaşantıma taşımak için çırpınan herkese, uzaktan yakından mezarımı çiçeklerle süsleyen müesseselere ve arkadaşlarıma, kabrimde rahat uyuyabilmem için her fedakarlığı yapan arkadaşlarıma, canım kulübüme sonsuz teşekkür ederim. Hepiniz sağ olun. Her şey gönlünüzce olsun.''

cihan