Bir Aile Katledildi:4 Ölü


Bağcılar'da katliam; aynı aileden 4 kişi silahla vurulmuş olarak bulundu.
Bağcılar'daki bir evde, 2 çocuk, anne ve babasıyla birlikte silahla vurulmuş halde bulundu. 6 ve 4 yaşındaki çocuklar olay yerinde hayatını kaybetti. Baba ve anne de yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. Ağır yaralı anne de hastane yolunda yaşamını yitirdi.

Edinilen bilgiye göre, Evren Mahallesi İstiklal Caddesi Sistem Blokları B-blok 2 numarada oturan Mahmut Bulut isimli şahıs, sabah saatlerinde ağabeyini arayarak kendisinin, eşinin ve çocuklarının silahla vurulduğunu söyledi. Eve gelen Bulut'un ağabeyi, korkunç manzara ile karşılaştı. Anne Asuman Bulut, çocukları Zeynep Bulut (6), Beyza Bulut (4) ve baba Mahmut Bulut, silahla vurulmuş olarak bulundu. Yaşadıkları fark edilen Mahmut Bulut ve Asuman Bulut için ambulans çağırıldı. Baba Mahmut Bulut, ambulansla Vakıf Gureba Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Anne Asuman Bulut ise Bakırköy Devlet Hastanesi'ne götürülürken yolda hayatını kaybetti.

Ölüm haberini alan Bulut ailesinin yakınları, olay yerinde sinir krizi geçirdi. Polisin olayla ilgili soruşturması sürüyor.

aktif haber