Bu Aşk Trafiğini Her Beyin KaldırmazTelevizyonda yayınlanan kadın programında canlı yayında öyle bir aşk trafiği yaşandı ki, spikerin de, stüdyodakilerin de, seyircilerin de beyni sulandı.Kadın, 2 çocuğunu bırakıp 6 çocuklu komşusuyla kaçtı. Canlı yayında 'Beni öldü bilsinler' dedi. Başka bir kadın arayıp adama 'Onu boşa beni al. Ben çocuklara annelik yaparım' dedi! Kaçan kadın müstakbel çifte mutluluklar diledi!

Bugün Star TV'de İnci Ertuğrul'un sunduğu programı izleyenler gözlerine ve kulaklarına inanamadı! Kadir Akagündüz isimli vatandaş, iki gündür canlı yayına çıkıp "Eşim 2 çocuğumuzu bırakıp 6 çocuklu bir adamla kaçtı" diyerek çaresizliğini anlattı. Eşini herşeye rağmen affedeceğini söyleyen Akagündüz, evine dönmesi için de çağrı yaptı.

Canlı yayına bağlanan Kezban Akagündüz, eşinden baskı gördüğünü söyleyerek kesinlikle dönmek istemediğini ifade etti ve çocuklarını da "Ben yeterince annelik yaptım. Bundan sonra beni öldü bilsinler" diyerek reddetti.

Stüdyoda bulunanlar ve ekran başındakiler bir annenin ağzından çıkan bu sözleri şaşkınlıkla dinlediler. Son derece soğukkanlı konuşan Kezban Akagündüz'ün daha önce de bir başka kişiden çocuk sahibi olduğu ve onu da babasına terkedip gittiği bilgisi iyice şaşırttı.

Bu sırada canlı yayına bağlanan Aylin isimli bir kadın, 17 yıl önce eşini kaybettiğini ve 2 çocuğuna yalnız baktığını söyledi ve Kadir Akagündüz'e çok üzüldüğünü belirterek "Ben o çocuklara annelik yapmak için Kadir bey ile evlenmek istiyorum. Boşanmaya kararlıysa, ben ona yardımcı olurum" dedi.

Kadir Akagündüz de bu evlilik teklifi üzerine boşanmaya karar verdiğini söyledi ve Aylin hanımı pastanede buluşmaya çağırdı!!!

Evini terkedip giden Kezban Akagündüz ise canlı yayında duyduğu bu sözlerden sonra "Allah yollarını açık etsin" dedi. Stüdyodakiler bu sözler üzerine iyice afalladılar.
aktif haber