+ Konu Cevapla
1 den 3´e kadar. Toplam 3 Sayfa bulundu

Efsane İstihbaratçıdan ŞOK Deşifre

 GÜNCEL HABERLER Katagorisinde ve  Dünyadan Haberler Forumunda Bulunan  Efsane İstihbaratçıdan ŞOK Deşifre Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

 1. #1
  ^^Mavinin Sessizliği^^ mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Jul 2007
  Mesajlar
  3.415
  Blog Yazıları
  3
  Tecrübe Puanı
  107374635

  ! Efsane İstihbaratçıdan ŞOK Deşifre

  Efsane İstihbaratçıdan ŞOK Deşifre  Emniyet İstihbarat Dairesi eski Başkanı Bülent Orakoğlu tarihi bir sırrı açıkladı: "Türkiye geçmişte Barzani&Talabani'ye verdiği silahlara çip yerleştirdi." Sonrası dehşet....

  ABD, KUZEY IRAK'I TÜRKİYE'YE BIRAKACAK
  ABD'İN İSTEĞİ, TÜRKİYE'NİN RIZASIYLA KÜRT DEVLETİ KURULACAK
  BARZANİ, TÜSİAD'A ÜYE OLABİLİR
  ABD, APO GİBİ KARAYILAN'I DA PAKETLEYİP TÜRKİYE'YE VERECEK

  KanalA TV'de gazeteci Ömer Şahin'in hazırlayıp sunduğu “Görüş Farkı” programına katılan MİT eski mensubu Mahir Kaynak, gündemi sarsacak açıklamalarda bulundu. Kaynak, ABD'nin Kuzey Irak'tan çekilerek bu bölgeyi Türkiye'ye bırakacağını söyledi. Karşılığında ise Türkiye'nin gözetiminde Kürt Devleti kurulacağını iddia etti. Kaynak, “PKK tasfiye edilecek. Türkiye ve ABD ortak operasyon yapacak.ABD'nin isteği, Türkiye'nin rızası ile Kürt Devleti kurulacak. Bu Türkiye'nin aleyhine olmaz. Türk askeri de Kuzey Irak'ta kalacak”dedi. Mahir Kaynak, önümüzdeki günlerde Murat Karayılan gibi PKK elebaşlarının tıpkı APO gibi paketlenerek Türkiye'ye teslim edileceğini de söyledi. İşbirlikçi olan Talabani ve Barzani'nin işini bizzat ABD'nin bitireceğini de ifade eden Mahir Kaynak'ın bir çarpıcı öngörüsü de “Ticarete meraklı olan Barzani TÜSİAD'a üye olabilir” oldu.

  TALABANİ'YE VERİLEN SİLAHLARA ÇİP YERLEŞTİRİLDİ
  Programda bir başka çarpıcı açıklama da Emniyet İstihbarat Dairesi eski Başkanı Bülent Orakoğlu'ndan geldi. Orakoğlu, PKK'ya karşı en kapsamlı operasyonların yapıldığı 1990'lı yıllarda Talabani ve Barzani'ye Türkiye tarafından verilen silahlarla ilgili tarihi bir sırrı açıkladı: “Bu silahların içine çip yerleştirmiştik. Bu çiplerle silahların nerede olduğunu uydudan tesbit edilebiliyordu. Bu sayede öğrendik ki Talabani'ye verdiğimiz silahlar PKK'ya geçmiş. Keşif kontrolü yapan uçaklarımız sinyalleri alınca havadan vurdu. O dönem bazıları Talabani ve Barzani'yi dost zannediyordu ama öyle değillermiş”

  Birbirinden çarpıcı açıklamaların olduğu programın tekrarı bu akşam saat 24.30'da Kanala'da tekrar yayınlanacak.

  ABD, BESLEDİĞİ KURBANI(TALABANİ-BARZANİ) KESECEK
  Prof.Dr. Mahir Kaynak, Bülent Orakoğlu, A.Ü.SBF Öğretim Üyesi Doç.Dr. Çağrı Erhan ve Çankaya Üniversitesi Uluslar arası İlişkiler Bölüm Başkanı Prof.Dr. Ramazan Gözen'in katıldığı “Görüş Farkı” programı birbirinden ilginç açıklamalara sahne oldu. Prof.Dr. Kaynak, Özal döneminde gündeme gelen paylaşımın şimdi gerçekleşeceğini ileri sürdü.

  Mahir Kaynak, Türkiye'nin Kuzey Irak'a yönelik hassasiyetinin ABD tarafından çok iyi anlaşıldığını belirterek, ABD Irak'tan çekilirken yerine iyi bir koruyucu bırakacağını ileri sürdü.

  Irak'ta Barzani ve Talabani'nin kredisini kredisini bitirdiğini ileri süren Kaynak, dünyanın tepkisini çeken bu ikiliyi bundan sonraki dönemde zor günlerin beklediğini ileri sürdü. Barzani ve Talabani'nin çevre ülkeler tarafından büyük tepki çektiğini işbirlikçi olarak bilinen bu ikilinin akıbetinin de tüm işbirlikçiler gibi olacağını ileri sürdü. Kaynak, “İşbirlikçi kullanılır ve atılır.” dedi. Kaynak, Amerikan yönetiminin Barzani ve Talabani'yi kurbanlık seçtiğini beslenip palazlandırıldığını artık kesilme vaktinin geldiğini söyledi.

  TÜRK ASKERİ KUZEY IRAK'A GİRECEK VE ORDA KALACAK
  Kaynak, Kuzey Irak'a yönelik operasyon konusuna da değinerek Türkiye'nin Kuzey Irak'a gireceğini ABD'nin buna ses çıkarmayacağını belirterek şu iddiada bulundu “ Türk askeri oraya girdiğinde geri dönmeyecek. Terör örgütü arkasında destek olmadığı anda bitmiş olacak. ” dedi. Kaynak ilginç bir iddiada daha bulundu: ABD orada kurulan Kürt yönetiminin güvenliğini de Türkiye'ye yaptırılacağını buna karşılık da orada bazı bölgelerin Türkiye'nin yönetimine bırakabilecek.

  aktif haber

 2. #2
  sefira
  Misafir

  Tanımlı Ce: Efsane İstihbaratçıdan ŞOK Deşifre

  hepsi tamam da Türkiye kürt devletini nasıl hazmeder onu bilemem

 3. #3
  ^^Mavinin Sessizliği^^ mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Jul 2007
  Mesajlar
  3.415
  Blog Yazıları
  3
  Tecrübe Puanı
  107374635

  Tanımlı Ce: Efsane İstihbaratçıdan ŞOK Deşifre
  KÜRT DEVLETİ Mİ?
  ASLA VAR OLMADI VE OLMAYACAK...!!!!


Benzer Konular

 1. Cevaplar: 3
  Son Mesaj: 10-16-2012, 21:35
 2. Efsane Melek - Efsane Melek Giydir - Giysi Giydirme Oyunları
  By uA_mert in forum Giysi Giydirme Oyunları
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 07-02-2009, 11:09
 3. Talimat içerideki İstihbaratçıdan
  By leyla_59 in forum Türkiyeden Haberler
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 09-20-2008, 10:15
 4. Bir Efsane-Hakan Peker(Bir Efsane şarkı sözü)
  By XxCANISIxX in forum Türkçe Şarkı Sözleri
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 04-26-2008, 11:53
 5. Efsane-Göktan(Efsane şarkı sözü)
  By XxCANISIxX in forum Türkçe Şarkı Sözleri
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 04-12-2008, 16:45

Etiketler

Yetkileriniz

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0