İzmir'de Cinayet: 4 Ölü, Bir Yaralı
İzmir'in Esendere semtinde akşam saat 16.00 sıralarında bir katliam gerçekleşti. Esendere semti 52/12 sokak. 19 numaralı binada ikamet eden Yusuf Aygör(41) isimli sahsın evine akrabaları olduğu belirtilen Uğur Tüfekçioğlu ve eşi Cennet Tüfekçioğlu ile Ömer Yümerof ve eşi Elif Yümerof misafir olarak geldi.


İzmir'in Esendere semtinde akşam saat 16.00 sıralarında bir katliam gerçekleşti. Esendere semti 52/12 sokak. 19 numaralı binada ikamet eden Yusuf Aygör(41) isimli sahsın evine akrabaları olduğu belirtilen Uğur Tüfekçioğlu ve eşi Cennet Tüfekçioğlu ile Ömer Yümerof ve eşi Elif Yümerof misafir olarak geldi. Aynı saatlerde zanlı İ.V. de eve giderek Yusuf Aygör, Uğur ve Cennet Tüfekçioğlu ile Ömer ve Elif Yümerof'u silahla vurdu. Silahlı saldırı sonrası Yusuf, Uğur, Cennet ve Ömer olay yerinde hayatını kaybederken, Elif Yümerof, Yeşilyurt Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Ev sahibi Yusuf Aygör'ün Karayolları'na bağlı otoyolda gişe memuru olarak, Ömer Yümerof'un da Karabağlar semtinde bir mobilya mağazasında çalıştığı bildirildi. Olayın aile içi bir sorundan dolayı çıkma ihtimali üzerinde duran polis, geniş çaplı operasyon başlattı. (Cihan Haber Ajansı) .