CHP'lilerden Atatürk için Meşaleli Saygı Nöbeti
CHP'liler, Atatürk'ün ölümünün 69. yılı nedeniyle, Şişli'deki Atatürk Evi'nin önünde, 9 Kasım akşamından 10 Kasım sabahına kadar meşaleli saygı nöbeti tutacak. CHP Şişli İlçe Başkanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre, Atatürk, ölümünün 69. yıldönümünde CHP İstanbul Örgütü tarafından meşaleli ve lazer ışıklı törenlerle anılacak. 9 Kasım günü saat 19.00'da CHP Şişli İlçe Başkanlığı önünde toplanı...

CHP'liler, Atatürk'ün ölümünün 69. yılı nedeniyle, Şişli'deki Atatürk Evi'nin önünde, 9 Kasım akşamından 10 Kasım sabahına kadar meşaleli saygı nöbeti tutacak.

CHP Şişli İlçe Başkanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre, Atatürk, ölümünün 69. yıldönümünde CHP İstanbul Örgütü tarafından meşaleli ve lazer ışıklı törenlerle anılacak. 9 Kasım günü saat 19.00'da CHP Şişli İlçe Başkanlığı önünde toplanılmasıyla başlayacak anma töreni, Atatürk Evi'ne yapılacak yürüyüşle sürecek. CHP Genel Sekreter Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Mehmet Sevigen, CHP İstanbul İl Başkanı Gürsel Tekin, CHP Şişli İlçe Başkanı Dursun Çaltı ile CHP İstanbul örgütü üyelerinin katılacağı meşaleli yürüyüş Atatürk Evi'nin önünde son bulacak.


Atatürk Evi önünde yapılacak lazer gösterileri ve konuşmaların ardından, 10 Kasım sabahı saat 09.05'e kadar sürecek meşaleli saygı nöbeti başlayacak. Mehmet Sevigen ve Gürsel Tekin'in tutacağı ilk nöbetten sonra, CHP Şişli İlçe Başkanı Dursun Çaltı ile partililer ellerinde meşalelerle 10 Kasım sabahına kadar sırayla nöbet tutacak. Saygı nöbetine dileyen herkes katılabilecek. (Ankara Haber Ajansı)