Cemal Tayfun Gökhan'ın Cesedi, Akrabaları Tarafından Teşhis Edildi
Rumelifeneri'nde Kızını Kurtarmak İsterken Dalgalara Kapılan Cemal Tayfun Gökhan'ın Cesedi, Akrabalarının Teşhisinin Ardından Hastane Morguna Alındı. Görüntü Alınmaması İçin Etten Duvar Örülürken, Gökhan'ın Yakınları da Basın Mensuplarına Tepki Gösterdi.


Rumelifeneri'nde kızını kurtarmak isterken dalgalara kapılan Cemal Tayfun Gökhan'ın cesedi, akrabalarının teşhisinin ardından hastane morguna alındı. Görüntü alınmaması için etten duvar örülürken, Gökhan'ın yakınları da basın mensuplarına tepki gösterdi.

Rumelifeneri'nde geçtiğimiz Pazar pünü Carlos Franklin ve 6 yaşındaki yeğeni Aylin Gökhan, şiddetli dalganın etkisiyle denize düşmüş, olayda minik Aylin hayatını kaybederken, kızını kurtarmak için denize atlayan Cemal Tayfun Gökhan da dalgaların arasında kaybolmuştu. Yoğun aramaların ardından Gökhan'ın cesedi dördüncü günde bulundu. Denizden çıkarılan ceset, Büyükdere'deki Sahil Güvenlik Marmara ve Boğazlar Bölge Komutanlığı'na getirildi. Sahil Güvenlik'e gelen Gökhan'ın yakınları cesedi teşhis etti.

Sahil Güvenlik görevlileri, görüntü almaya çalışan basın mensup engel olurken, cesedin ambulansa konulması sırasında adeta etten duvar örüldü.

Gökhan'ın cesedi daha sonra Sarıyer Belediyesi'ne ait cenaze aracıyla Sarıyer İsmail Akgün Devlet Hastanesi morguna götürülürken, yakınları da basın mensuplarına tepki gösterdi.

(EY-ED-ÖK-Y) (İhlas Haber Ajansı)