AK Parti Koçarlı Gençlik Kolları, Asker Adaylarını Uğurladı
Resmi büyütmek için tıklayın AK Parti Koçarlı Gençlik Kolları üyeleri, vatani görevini yapmak üzere ilçeden ayrılan gençler için veda yemeği düzenledi.


AK Parti Koçarlı Gençlik Kolları üyeleri, vatani görevini yapmak üzere ilçeden ayrılan gençler için veda yemeği düzenledi.

İlçe merkezindeki bir lokantada düzenlenen yemekli toplantıya askere gidecek gençlerin yanı sıra AK Parti İl Başkanı İsmail Hakkı Eser, İl Genel Meclis Üyeleri Muhammet Şahin, Halil Akyol, Faruk Yaman, Akif Pala, Ziraat Odası Başkanı Rıza Arslan, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Vecdet Şengül, AK Parti Koçarlı İlçe Başkanı Nedim Kaplan, Söke İlçe Başkanı ve İl Genel Meclisi Üyesi Ali Güzelyağdöken katıldı.

AK Parti Koçarlı İlçe Teşkilatı Gençlik Kolları Başkanı Kemal Kocabıyık, vatani görevini yapmak üzere askere giden tüm gençlerin sağ-salim bu görevini yerine getirmesi için duacı olduklarını söyledi. Yemekte askerler için dua edildi. Yemeğe katılanlar askerlerle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. (Cihan Haber Ajansı)