+ Konu Cevapla
1 den 5´e kadar. Toplam 5 Sayfa bulundu

Teröristbaşından Flaş İtiraflar

 GÜNCEL HABERLER Katagorisinde ve  Dünyadan Haberler Forumunda Bulunan  Teröristbaşından Flaş İtiraflar Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

 1. #1
  ^^Mavinin Sessizliği^^ mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Jul 2007
  Mesajlar
  3.415
  Blog Yazıları
  3
  Tecrübe Puanı
  107374635

  new Teröristbaşından Flaş İtiraflar
  Teröristbaşından Flaş İtiraflar  Terörist başı Öcalan hücresinden yine tehditler savundu, Erdoğan'a ağır yüklendi ama bukez İsrail'le yaptığı görüşmeler, Özal pişmanlığı, Ecevit'in elçisi gibi itiraflar yaptı.  İmralı'da tutuklu bulunan terör örgütü PKK elebaşısı Abdullah Öcalan, şiddetin artacağı tehtidinde bulundu ve "Kan dökülürse bunun sorumlusu biz değil AKP'dir" dedi.
  Demokratik özerkliğin özgürlük getireceğini iddia eden kanlı terör örgütü lideri Öcalan, "Kürtler için Demokratik Özerk Kürdistan öneriyorum" diyerek sözde çözüm önerisini sundu.

  Dağlıca sonrası artan gerilim nedeniyle Avukatlarıyla görüştürülmesi mümkün olmayan Abdullah Öcalan bu fırsatı bulur bulmaz yeni mesajlarını ve tehditlerini Fırat News Ajansı'na avukatları aracılığıyla yaptı.

  "ABD'NİN ÇÖZÜM PLANINA YÜKLENDİ"
  Fırat News'in haberine göre Öcalan, Milliyet Gazetesi'nde yeralan ABD'nin çözüm planıyla ilgili haberlere değindi.
  ABD'nin planına hayli öfkeli olduğu açıklamalarından belli olan Öcalan, avukatlarına şunları söylemiş: "Hükümet operasyon yerine PKK tecriti ve sınırlaması ile lojistiğinin kesilmesi, Güneyli güçlerin ABD yardım edeceği, destek sağlayacağı, benim etkisizleştirilmem, işte örgütle bağımın kesilmesi, burada susturulmam, Barzani onların etkinleştirilmesi de var bu haberde. Aslında bunları da değerlendirmek gerekir bir siyasal gelişme var onu mu engellemeye çalışıyor bazı çevreler, daha önce buna benzer şeyler yaptılar yoksa başka bir şey mi var? Ama böyle davranmakla PKK'yi bitiremezler onu anlamaları lazım."
  AKP'Yİ KANLA TEHDİT ETTİ

  Terör örgütü elebaşısı, hücresinden AKP'yi kanla tehdit edecek kadar da ileri gitti: “Hükümet özelikle Başbakan samimiyetle kan dökülmesin diyorsa bunun böyle yapılması lazım. Bence de yazıktır 20 yaşında genç insanlar sonra bir de bunun ekonomik boyutu var bu kadar kritik, krizde bir ekonomisi olan başka ülke var mı, işte dış borç milyarlarca dolara dayanmış bu halka da yazık. Bunlar reva mı? Ama çözüm iradesi yok. Ben bu iradeyi gösterelim. Biz üzerimize düşeni yaparız diyorum bundan sonra gelişeceklerden AKP sorumlu, kan dökülürse bunun sorumlusu biz değiliz. Kaldı ki bizim de çok acılarımız, bu dönem kayıplarımız oldu. Sanırım Ateşkes resmi olarak hala sürüyor."

  “İSRAİL BANA GELDİ GÖRÜŞTÜK”
  Öcalan, İsrail-Kürt devleti ilişkisiyle ilgili de ilginç itiraflarda bulundu: "Güneydeki Kürt Devletinin kuruluşu da 1946'lara İsrail'in kuruluşuna kadar gider. İsrail kurulurken bölgede Arapları dağıtacak, İran ve Türkiye'yi oyalayacak, kendine bağlayacak bir Kürt Devleti oluşturmak istedi, o dönem Barzani ailesi ile ilişkiler vardı. Yani aslında Güneyde bir Kürt devleti kurarak bütün Kürtleri oraya bağlamak istiyorlardı. Benim bunu fark ettiğimi anladıklarında bana yöneldiler. Beni de Barzani'nin yanına gitmem için çağırdılar Şam'da iken büyükelçilik düzeyinde bize geldiler gelin birlikte olun diyorlardı. Ben bunu doğru bulmadım biz iktidar sarhoşu değiliz. Ben ideoloji adamıyım, inanç adamıyım ancak doğrularımla, ilkelerimle iş yaparım. Bunun için başta MOSSAD, CİA, İngiliz gizli servisinin rolü de çok önemli bana yöneldiler. Beni çıkarları için büyük bir tehlike olarak gördüler tasfiye ettiler. Ama MİT bunu anlamadı, bunu anlaması gerek.”
  TEK BİR PKK OLMADIĞINI İTİRAF ETTİ
  Son dönemde sıkça dile getirilen PKK içindeki farklı fraksiyonları da Öcalan, avukatlarıyla yaptığı son görüşmesinde kabul etmiş oldu.

  "ABD, Erdoğan PKK karşıyız diyorlar ama hangi PKK'ye karşılar, PKK nedir aslında tek bir PKK yok. Öyle onların sandığı gibi de değil. Bir sürü oluşum var. "

  TEHDİT AÇIKLAMALARI

  Sözlerinin tehdit olmadığını iddia eden terörist başı Öcalan "Çözüm gelişmezse PKK şiddet potansiyelinin sadece küçük bir kısmın kullanmıştır işte teslim olun falan diye doğrudan üzerlerine gidilerse çatışmalar derinleşir çok güçlü bir savunmaya geçer. Neymiş böyle demişim evet bombalamalar falan böyle şeyler gelişir bunu nasıl engelleriz. Yine söylüyorum çatışmalar bir tek Türk devletinin işine gelmez herkesin işine gelir. Onların gelmez işte bunu görmüyorlar benim üzerime yükleniyorlar" dedi.

  DİREKT ERDOĞAN'I HEDEF ALDI

  Başbakan Erdoğan'ı ciddi bulmadığını söyleyen terör örgütü lideri, Erdoğan'ın MHP ve CHP'ye yönelik "bizi devletin mahrem bilgilerini açıklamaya zorluyorlar" sözlerine atıfta bulunarak şöyle konuştu: "İşte mahrem anlaşmalar var diyor. Baykal da MHP de yükleniyorlar açıkla diye. Bu devlet adamlığı ciddiyeti ile bağdaşır mı, sen siyaset yapıyorsun başbakansın, özel savaş bile yürüteceksen bunu yapacak komutanlar var, özel harp dairesi var, senin bununla çok ilgin olmaz. Sen siyaset yaparsın. İşte bunları birbirine karıştırıyor. O zaman siyaset de karışıyor. Ne yapıyor belli değil. Bir bakıyorsun Kürt Sorunu yok diyor, sonra düşünmezseniz öyle bir sorun da olmaz diyor, sonra benim Kürt milletvekillerim var Kürtleri biz temsil ediyoruz diyor. Ben gerçekten ne kadar ciddiler bilemiyorum. Özal kadar ciddi olsalar yeterdi ama bunlarda ne Ecevit'in ne Özal'ın ciddiyetini göremiyorum."

  TERÖRİST BAŞI: “ÖZAL'I ANLAMAMIŞIM”
  Merhum Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın kendisine mesajlar gönderdiğini iddia eden Öcalan, "Özal'ı daha öncede söyledim yeterince anlamadım keşke biraz daha fazla diyalog geliştirseydim. O ciddiydi görüşlerinin arkasında durdu. Bize de haber gönderdiğinde korkmayın hiçbir şey kaybetmeyeceksiniz diyordu. Ben ilkin çok şaşırdım, bu yaklaşımı göstereceğini beklemiyordum. İşte şöyle yapın böyle sonuç alırız diye yol yöntem bile tartışıyordu, söylediklerinin arkasında durdu. Biliyorsunuz tasfiye şeyi gelişti, Özal'ın ölümü işte her şeyi yarım bıraktı. Özal ciddi bir devlet adamıydı " şeklinde konuştu.

  ECEVİT BİRİNİ GÖNDERDİ

  Öcalan yakalandığı dönemde Ecevit'le ilgili bir iddiada da bulundu. "Sorgu döneminde direkt Ecevit adına gelen biri de vardı. Başbakanlık adına buradayım dedi. Ben o zaman onlarla tartıştım; işte Güneye çekilme falan tam olarak güvendim demiyorum ama tartışmalarını önemsiyordum. Belli bir çözüm iradesi vardı Ecevit'te biliyorsunuz 2000'lerde bir af tartışması geliştirdi. Aslında Ecevit bununla soruna çözüm arıyordu sonradan bunu engellediler, MHP buna karşı çıktı, yönetici kadro dışında kalsın gibi tartışmalarla bu affı basit, adi suçlar için af haline getirdiler, Rahşan affı diyorlar. Aslında Ecevit'in belli bir çözüm iradesi vardı ancak MHP buna rezerv koydu. O dönem bunu engelledi eğer bu geliştirilseydi belki şimdiye kadar bu sorun çözülmüş olurdu. Ama ömrü yetmedi sorunun çözümüne ilişkin şeyleri farklı tartışmalarla engellendi.
  HÜCRE CEZASI HAKSIZMIŞ!!!
  Kendisine verilen hücre cezasından oldukça rahatsız olduğu belli olan Öcalan, açıklamalarının cımbızlandığını ve bu nedenle ceza verilmesinin haksız olduğunu iddia etti. Öcalan Avukatlarına bu konuda şunları söyledi:
  "Ben PKK potansiyelinin yüzde 95 ini kullanmadı dedim, bunların bir öncesi sonrası var görüşlerim bu kadar değil ki. İki satırı alıp ceza vermeleri de siyasal bir karardır, beni susturmaya çalışıyorlar hem görüşlerimi öğrenmek istiyorlar hem de sonra böyle yapıyorlar. Ben hiç kimseden çekinmiyorum görüşlerimi söylüyorum devlette alıyor değerlendiriyor kendine göre sonuç çıkarıyor. İsteyen çevreler alır değerlendirir PKK de alır kendine göre değerlendirir istediği sonucu çıkarır. Herkes tartışıyor benimde görüşlerimi söylemeye hakkım var, o görüşlerimi söyleyebilirim"
  aktif haber

 2. #2
  Baktabulkolik ***nisa*** Baktabul'un Çılgını ***nisa*** Baktabul'un Çılgını ***nisa*** Baktabul'un Çılgını ***nisa*** Baktabul'un Çılgını ***nisa*** Baktabul'un Çılgını ***nisa*** Baktabul'un Çılgını ***nisa*** Baktabul'un Çılgını ***nisa*** Baktabul'un Çılgını ***nisa*** Baktabul'un Çılgını ***nisa*** Baktabul'un Çılgını ***nisa*** Baktabul'un Çılgını ***nisa*** - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Sep 2007
  Mesajlar
  2.250
  Tecrübe Puanı
  600924

  Tanımlı Ce: Teröristbaşından Flaş İtiraflar

  hapiste bile rahat durmuyo yaa durdugu yerden ortalıgı karıstırıyo

 3. #3
  Demirbaş LiDeR_W Baktabul'un Çılgını LiDeR_W Baktabul'un Çılgını LiDeR_W Baktabul'un Çılgını LiDeR_W Baktabul'un Çılgını LiDeR_W Baktabul'un Çılgını LiDeR_W Baktabul'un Çılgını LiDeR_W Baktabul'un Çılgını LiDeR_W Baktabul'un Çılgını LiDeR_W Baktabul'un Çılgını LiDeR_W Baktabul'un Çılgını LiDeR_W Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Mar 2007
  Bulunduğu Yer
  Isvicre/Zürich
  Mesajlar
  636
  Tecrübe Puanı
  4201151

  Tanımlı Ce: Teröristbaşından Flaş İtiraflar

  Neden bu adamin resmini hala buraya koyuyosunuzki?! Ne geregi war taninmayan bir yaratik degilki?? Adini bile yazmayin arkadasim a.ö yazin onuda kücük yazin özel isim diye büyük yazmaya gerek yok, onun hakkinda haber yapmaya bile gerek yok! o yaratiga birde zaman ayirmis deger wermis oluyosunuz! gereksizzz...

 4. #4
  Kill For You alperen1907 Baktabul'un Çılgını alperen1907 Baktabul'un Çılgını alperen1907 Baktabul'un Çılgını alperen1907 Baktabul'un Çılgını alperen1907 Baktabul'un Çılgını alperen1907 Baktabul'un Çılgını alperen1907 Baktabul'un Çılgını alperen1907 Baktabul'un Çılgını alperen1907 Baktabul'un Çılgını alperen1907 Baktabul'un Çılgını alperen1907 Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Aug 2007
  Bulunduğu Yer
  Bahçeşehir/istanbul
  Mesajlar
  2.160
  Tecrübe Puanı
  11143

  Tanımlı Ce: Teröristbaşından Flaş İtiraflar

  Yaa ordan bile konuşturuolar şu bebek katilini . İran gibi olamıoruz her gün işkence yapcaksın. her gün bi parmağını kesceksen her yerine zarar wericeksin bakalım o zaman bişey yapabiliyo mu ? ? ?

 5. #5
  ^^Mavinin Sessizliği^^ mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Jul 2007
  Mesajlar
  3.415
  Blog Yazıları
  3
  Tecrübe Puanı
  107374635

  Tanımlı Ce: Teröristbaşından Flaş İtiraflar

  gereksiz görülen konular açılmaz zaten.
  burda konuyu açmak bilgilendirmek amaçlıdır.

Benzer Konular

 1. Cevaplar: 2
  Son Mesaj: 11-30-2009, 01:10
 2. Flaş Flaş Flaş Aragones İstifa Etti!
  By volkanixx in forum Fenerbahce
  Cevaplar: 2
  Son Mesaj: 04-01-2009, 16:16
 3. Flaş! Flaş! Flaş!Rutkay Aziz de Diziden Ayrılıyor
  By кıνıяcıк in forum Magazin Haberleri
  Cevaplar: 1
  Son Mesaj: 09-05-2008, 16:17
 4. DTP'li Tuğluk'tan Flaş İtiraflar
  By mavidamla in forum Dünyadan Haberler
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 11-27-2007, 17:36
 5. Flaş Flaş: 2009 UEFA finali Saracoğlu'nda!
  By Baktabul in forum Fenerbahce
  Cevaplar: 6
  Son Mesaj: 02-03-2007, 12:20

Etiketler

Yetkileriniz

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0