+ Konu Cevapla
1 den 2´e kadar. Toplam 2 Sayfa bulundu

Klise'den Kurtlar Vadisi Alarmı

 GÜNCEL HABERLER Katagorisinde ve  Dünyadan Haberler Forumunda Bulunan  Klise'den Kurtlar Vadisi Alarmı Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

 1. #1
  ^^Mavinin Sessizliği^^ mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Jul 2007
  Mesajlar
  3.415
  Blog Yazıları
  3
  Tecrübe Puanı
  107374635

  ! Klise'den Kurtlar Vadisi Alarmı
  Klise'den Kurtlar Vadisi Alarmı  Türk Protestanlar Birliği, Kurtlar Vadisi Dizisini, RTÜK ve İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na şikayet etti. Protestan Birliği'nin dizi hakkındaki iddiaları şöyle...  Türk Protestanlar Birliği, Kurtlar Vadisi dizisini kendilerini hedef gösterdiği iddiasıyla şikâyet etti. Malatya'daki cinayetler örnek gösterildi..
  Türk Protestanlar Birliği, "Kurtlar Vadisi Pusu" adlı diziyi, aleyhlerinde propaganda yapıldığı gerekçesiyle RTÜK ve İstanbul Cumhuriyet Savcılığı'na şikâyet etti.

  Dizinin, Malatya'da üç kişinin katledilmesi gibi olaylara neden olabileceğini iddia eden Birlik, yayının hemen durdurulmasını istedi. Antalya İncil Kilisesi Rahibi Ramazan Arkan, konuyla ilgili olarak "Kurtlar Vadisi gibi diziler cemaatte tedirginlik yarattı. Cemaatler, Türkiye üzerinde oyun oynayan gruplar gibi gösterilip hedef yapılıyor" dedi.

  Türk Protestanlar Birliği tarafından RTÜK (Radyo ve Televizyon Üst Kurulu) ile İstanbul Cumhuriyet Savcılığı'na verilen dilekçede, şu ifadelere yer verildi.

  MALATYA'YI UNUTMAYIN"
  "8 ve 15 Kasım 2007 tarihlerinde Show TV'de yayınlanan, Kurtlar Vadisi-Pusu adlı dizide Hıristiyanları rencide eden, onları bir terör örgütü gibi gösteren ve sanki suçluymuşlar gibi hedef gösteren bölümler yayınlanmıştır. Söz konusu yayında organ ticareti, mafya, fuhuş ve toplumun düşman saydığı birçok konu misyonerlikle bağlantılı olarak verilmiştir (...) Bu gibi yayınlar Hıristiyanların yargılanmadan mahkûm edilmesi, bazı vatandaşların kendilerine durumdan vazife çıkararak harekete geçmelerine, cemaatimize yönelik sayısız bireysel tehdit, ibadet yerlerine saldırı ve nihayet Malatya'daki 3 masum Hıristiyan'ın canice katledilmesiyle sonuçlanmıştır."

  "HAÇLI SEFERİ'NİN DEVAMI"
  Diyarbakır Kilisesi Ruhani Önderi Ahmet Güvener de dizide, Malatya'daki olayın dizinin 3. bölümünde işlendiğini anımsatarak, "İncil arasında para buldum, artık kazanç buldum. Bunlar Haçlı Seferi'nin devamıdır. Eğer silahın yoksa vereyim" sözlerinin kendilerini açık hedef haline getirdiğini söyledi.


  Antalya İncil Kilisesi nehirdeki vaftiz törenlerinde taciz edildiklerini iddia ediyor. İncil Kilisesi üyeleri, bu yüzden yeni üyelerini plastik havuzda vaftiz ediyor.
  aktif haber

 2. #2
  sefira
  Misafir

  Tanımlı Ce: Klise'den Kurtlar Vadisi Alarmı

  hukukun en sevmediğim yanı da bu işte kendi pisliklerini gizlemesini becerebilenler bile hukukun faziletlerinden yararlanabiliyo

Benzer Konular

 1. Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 01-21-2011, 03:39
 2. Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 11-25-2008, 15:42
 3. Cevaplar: 8
  Son Mesaj: 08-19-2008, 19:45
 4. Cevaplar: 7
  Son Mesaj: 05-03-2008, 11:01
 5. Cevaplar: 2
  Son Mesaj: 08-14-2007, 09:06

Etiketler

Yetkileriniz

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0