+ Konu Cevapla
1 den 5´e kadar. Toplam 5 Sayfa bulundu

Eli kanlı PKK meğer medya patronuymuş!

 GÜNCEL HABERLER Katagorisinde ve  Dünyadan Haberler Forumunda Bulunan  Eli kanlı PKK meğer medya patronuymuş! Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

 1. #1
  sefira
  Misafir

  Tanımlı Eli kanlı PKK meğer medya patronuymuş!

  Eli kanlı terör örgütünün işbirlikçilerle beslediği medya organları duyanların dudaklarını uçuklatıyor.  15 Ocak 2008 18:47Genelkurmay Başkanlığı'nın yayınladığı rapora göre parası Avrupa'dan gelen PKK'nın birçok medya organı var. Hatta PKK'nın sahip olduğu medya organlarına şu anda Türkiye'deki birçok medya patronu sahip değil.

  Genelkurmay Başkanlığı Terörle Mücadele Mükemmeliyet Merkezi’nin internet sitesinde PKK’nın Avrupa’daki faaliyetlerine ilişkin 7 sayfalık bir rapor yayınlandı.

  İngilizce raporda, terör örgütü PKK’nın Avrupa Parlamentosu’nda düzenlenen toplantılarla cesaret bulduğu ve örgüte Avrupa ülkelerinden destek sağlandığı belirtildi. Maddeler halinde yayınlanan raporun "Uluslararası Destek" bölümünde şu tespitlere yer verildi:

  MADDİ KAYNAK AVRUPA'DAN

  Terör örgütü, silahlı kanadına siyasi, mali ve lojistik desteği birçoğu Avrupa ülkelerinde bulunmak üzere suç ağı olarak işleyen 400 sivil toplum kuruluşu aracılığıyla sağlıyor.

  MEDYA ORGANLARI VAR

  2 haber ajansı, 4 televizyon istasyonu, 13 radyo istasyonu, 10 gazete, 19 dergi, 3 yayınevi ve birkaç internet sitesi terör örgütüne bağlı.

  Avrupa’dan yayın yapan Roj TV, PKK’nın ana medya vasıtası olarak çalışıyor. Roj TV insanları güç birimlerine karşı kışkırtıcı yayınlar yaparak, toplumdaki düzeni bozan olaylara yol açtı. Sonucunda birçok masum insan öldü veya yaralandı ve işyerleri yağmalandı. Roj TV aynı zamanda teröristlere bombalı saldırıları üstlenmeleri için terör örgütünün verdiği emirleri şifreli olarak naklediyor.

  FON ALIYORLAR

  PKK, Avrupa ülkelerinde sosyal sigorta sistemi içinde sahte evraklar göstererek, sosyal yardım fonlarından yararlanıyor ve bu parayı terör faaliyetlerini yürütmek için kullanıyor. Öte yandan, bu mali işlemleri, mali sistemleri çok sağlam olan en gelişmiş ülkelerde gerçekleştiriyor.

  SERBEST DOLAŞIYORLAR

  PKK terör örgütünün elebaşları olarak sayılan ve Interpol tarafından aranan bazı teröristler Avrupa ülkelerinde serbestçe dolaşabiliyorlar. Bir Avrupa ülkesinde davası hálá devam eden bir teröristin iadesi için yapılan yasal başvuru reddedildi. Terörist, ondan sonra serbest bırakıldı.

  PKK’YA İZİN

  Bir ülke, terör örgütünün dahil edildiği AB veya NATO terör örgütü listeleri yerine içinde terör örgütünün isminin geçmediği BM listesinin dayanak olarak kullanılacağını beyan ederek, neredeyse terör örgütüne o ülke içinde faaliyet göstermek için izin veriyor.


  haber3

 2. #2
  Fenacocuqq
  Misafir

  Tanımlı Ce: Eli kanlı PKK meğer medya patronuymuş!


 3. #3
  ครк รєรรiz ร єνgi∂iℓ รiz∂iя kalbiimsinn Baktabul'un Çılgını kalbiimsinn Baktabul'un Çılgını kalbiimsinn Baktabul'un Çılgını kalbiimsinn Baktabul'un Çılgını kalbiimsinn Baktabul'un Çılgını kalbiimsinn Baktabul'un Çılgını kalbiimsinn Baktabul'un Çılgını kalbiimsinn Baktabul'un Çılgını kalbiimsinn Baktabul'un Çılgını kalbiimsinn Baktabul'un Çılgını kalbiimsinn Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Mar 2007
  Bulunduğu Yer
  gυяυяυм∂αη...
  Mesajlar
  3.677
  Blog Yazıları
  3
  Tecrübe Puanı
  34029434

  Tanımlı Ce: Eli kanlı PKK meğer medya patronuymuş!


 4. #4
  sefira
  Misafir

  Tanımlı Ce: Eli kanlı PKK meğer medya patronuymuş!

  hadi bizim elimiz kolumuz bağlı kızmaktan öteye gidemiyoruz da ya kendilerine yetki verilenler yıllardır bu adamlar beslenirken bu kadar büyürken nerdeydi bu herifler bi gece de kurmadılar herhalde bu imparatorluğu

 5. #5
  Demirbaş prisoner_194 Baktabul'un Çılgını prisoner_194 Baktabul'un Çılgını prisoner_194 Baktabul'un Çılgını prisoner_194 Baktabul'un Çılgını prisoner_194 Baktabul'un Çılgını prisoner_194 Baktabul'un Çılgını prisoner_194 Baktabul'un Çılgını prisoner_194 Baktabul'un Çılgını prisoner_194 Baktabul'un Çılgını prisoner_194 Baktabul'un Çılgını prisoner_194 Baktabul'un Çılgını prisoner_194 - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Sep 2007
  Bulunduğu Yer
  SONA
  Mesajlar
  573
  Tecrübe Puanı
  1704427

  Tanımlı Ce: Eli kanlı PKK meğer medya patronuymuş!

  Yazık!!! yazık!!!!

Benzer Konular

 1. Medya Bilgilendirme: Florya Medya ile İlişkiler
  By Reflex. in forum Galatasaray
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 06-16-2011, 16:52
 2. Medya - Medya Nedir? - Medya Hakkında
  By NoBoDyS in forum Medya Sektörü
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 03-24-2011, 21:45
 3. Medya-Medya Nedir?-Medya Hakkında
  By DarkNess in forum İletişim Bilimleri
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 06-13-2009, 11:21
 4. Cevaplar: 3
  Son Mesaj: 12-15-2008, 21:27
 5. Meğer Şarkı Sözü-Candan Erçetin (Meğer)
  By zuzuu in forum Türkçe Şarkı Sözleri
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 07-11-2008, 23:03

Etiketler

Yetkileriniz

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0