+ Konu Cevapla
1 den 5´e kadar. Toplam 5 Sayfa bulundu

UFO, amatör kameraya yakalandı...

 GÜNCEL HABERLER Katagorisinde ve  Dünyadan Haberler Forumunda Bulunan  UFO, amatör kameraya yakalandı... Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

 1. #1
  ^^Mavinin Sessizliği^^ mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Jul 2007
  Mesajlar
  3.415
  Blog Yazıları
  3
  Tecrübe Puanı
  107374635

  new UFO, amatör kameraya yakalandı...

  ''UFO'', amatör kameraya yakalandı...

  Bu görüntülerin İstanbul Kumburgaz sahilininde saat 02.00 ile 05.00 saatleri arasında kaydedildiği belirtiliyor. Ağustos ayında site bekçisi Yalçın Yalman'ın amatör kamerayla görüntülediği cisimler, ufoların varlığı tartışmalarını yeniden alevlendirecek nitelikte.


  12 yaşından beri gökyüzünde ufoları görüntülemeye çalışan Yalçın Yalman'ın çektiği görüntüler Sirius UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi'nce bugüne kadar çekilmiş en iyi görüntüler olarak değerlendirildi.
  Sirius Ufo Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi Başkanı Haktan Akdoğan, UFO meraklısı bekçinin çektiği görüntülerin dünyada yalnız olmadığımızı doğruladığı iddiasında. Deniz üzerinde ufuk çizgisinde ortaya çıkan görüntülerin hangi cisme ait olduğunun tartışması uzun süre devam edecek.

  milliyet  MSN Eğlence - - MSN

  sayfasındanda bakabilirsiniz..

 2. #2
  ^^Mavinin Sessizliği^^ mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını mavidamla Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Jul 2007
  Mesajlar
  3.415
  Blog Yazıları
  3
  Tecrübe Puanı
  107374635

  Tanımlı Ce: UFO, amatör kameraya yakalandı...

  "Bu görüntüler dünyada ses getirecek"

  Sirius Ufo Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi Başkanı Haktan Akdoğan, Kumburgaz’da bir site bekçisi tarafından çekilen görüntülerin dünyada büyük yankı uyandıracağını ve dünya ufo literatürüne "en önemli ufo görüntüleri" olarak geçeceğini söyledi.
  Akdoğan, görüntüleri çeken Kumburgaz’daki Yeni Kent Sitesi bekçisi Yalçın Yalman ve Sirius Bilim Kurulu Üyesi Dr. Seçkiner Görgün ile Dedeman Oteli’nde basın toplantısı düzenledi.
  Toplantıda, bekçi Yalman’ın 2007’nin Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında sabaha karşı çektiği ve ufo olduğu iddia edilen görüntüler basına gösterildi.
  Yalman, bu konuya meraklı olduğunu, azim ve hırsla gelmelerini beklediğini ifade ederek, "Geleceklerini hissedebiliyorum. Bu işi sabır ve inançla yaparsak görebiliriz" dedi.
  Çekim yaptığı ikinci el kamerasını gazetecilere gösteren Yalman, sitede Kasım ayına kadar devamlı bekçilik yaptığını, sonrasında da babasının ölümü ve annesinin rahatsızlanması nedeniyle görüntülerin Sirius’a ulaştırılmasının geciktiğini anlattı.
  Haktan Akdoğan da bunların Türkiye ve dünyadaki en önemli görüntüler olduğunu savunarak, "Görüntülerde sadece bir ufo değil, iki varlığın da kafasını görüyoruz. Bu dünyada ilk" diye konuştu.
  Görüntüleri site sakinlerinin de gördüğünü ifade eden Akdoğan, "Bu görüntüler dünyada büyük yankı uyandıracak ve dünya ufo literatürüne ’en önemli ufo görüntüleri’ olarak geçecek. Bu olağanüstü görüntülerle ufoların fiziksel formları, ay ışığından yansıyan metalik parlak yüzeyleri ve maddesel yapıları çok net bir biçimde görülmektedir" diye konuştu.

  "Mizansen ya da maket değil"

  Türkiye’de zaman zaman sivil halk, sivil veya askeri pilotlar tarafından ufoların görüldüğünü kaydeden Akdoğan, gelecek ay ABD’deki Uluslararası Ufo Kongresi’nde bu görüntüleri dünyaya aktaracağını söyledi.
  Akdoğan, Yalman’ın çektiği görüntülerin "www.youtube.com" paylaşım sitesi ve kendi internet sitelerinde yayımlanacağını bildirdi.
  Görüntülenen cisimlerin 10-15 metre çapında, 1-2 mürettebatlı öncü, keşif gemisi olduğunu iddia eden Akdoğan, görüntüleri incelediklerini ve mizansen ya da maket olmadığına karar verdiklerini anlattı.
  Akdoğan, "Ben 22 senedir bu konuyu araştırıyorum. Çok kayda değer bir görüntü. Bundan iyi görüntü literatürde yok" dedi.
  Bir gazetecinin, "Yaratıkların kafası ile aracın büyüklüğü tezat oluşturmuyor mu?" sorusunu Akdoğan, "Tüm bunları biz de araştırdık, gemi ile kafaların büyüklüğü orantılı" diye yanıtladı.
  "Ufolar yüzyıllardır sadece görülüyor, sizce ne yapmaya geliyorlar?" sorusu üzerine Akdoğan, "Dünyanın her ülkesinde, bölgesinde görülüyorlar. Değişik amaçlarla olabilir. Kimisi belki bor, altın gibi yer altı zenginlikleriyle ilgili olabilir. Kumburgaz, geçtikleri bir rota olabilir veya orada ilgilendikleri bir şey olabilir. Bir enerji olabilir, bunu kullanıyor olabilirler. Ama bunlar spekülatif şeyler" diye konuştu.
  Akdoğan, bu varlıkların genelde yer altı zenginliği olan bölgelerde, volkanik alanlarda ve tarihi yerlerde görüldüğünü ifade ederek, şunları kaydetti:
  "Nükleer denemelerden sonra daha sıklıkla gelmeye başladılar. Belki açığa çıkan radyasyon kozmik komşulara da zarar veriyor, dengeyi bozuyoruz evrende. Belki de bu tehlikeli süreci gözlemliyorlar. Biz nasıl bugün Ay’a gittik, Mars’a gitmeye çalışıyorsak, kainatta bizden önce evrimleşmiş uygarlıklar da diğer yaşamları araştırmak için başka gezegenlere yolculuk yapacaklardır. Bundan daha doğal bir şey olamaz.
  Bunun kanıtları eski çağlardan beri var. Bu olaylar gerçektir, gezegenimiz başka varlıklar tarafından ziyaret edilmektedir. Bunun kanıtları da çok fazla var." Bir gazetecinin, "Uzaylılar milattan önceki dönemlerden beri geliyorlar, ama bir icraat yok" demesi üzerine Akdoğan, "Telepatik olarak bizi yönlendiriyor olabilirler" dedi.
  "Siz böyle bir görüntü çektiniz mi?" sorusuna Akdoğan, "Biz ufo avcılığı yapmıyoruz. Gelen görüntüleri değerlendiriyoruz" yanıtını verdi.

  milliyet

 3. #3
  Süper Üye yakışıklı_33 Baktabul'un Çılgını yakışıklı_33 Baktabul'un Çılgını yakışıklı_33 Baktabul'un Çılgını yakışıklı_33 Baktabul'un Çılgını yakışıklı_33 Baktabul'un Çılgını yakışıklı_33 Baktabul'un Çılgını yakışıklı_33 Baktabul'un Çılgını yakışıklı_33 Baktabul'un Çılgını yakışıklı_33 Baktabul'un Çılgını yakışıklı_33 Baktabul'un Çılgını yakışıklı_33 Baktabul'un Çılgını yakışıklı_33 - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Jul 2007
  Bulunduğu Yer
  İsT.
  Mesajlar
  356
  Tecrübe Puanı
  2614539

  Tanımlı Ce: UFO, amatör kameraya yakalandı...

  Haberlerde Görmüştüm Bunu Ama Bana Hakkatten Ilginç Gelmişti Demek Yanliz Degiliz Uzayda Ama Bu Güzel Bişi :d:d:d

 4. #4
  Demirbaş prisoner_194 Baktabul'un Çılgını prisoner_194 Baktabul'un Çılgını prisoner_194 Baktabul'un Çılgını prisoner_194 Baktabul'un Çılgını prisoner_194 Baktabul'un Çılgını prisoner_194 Baktabul'un Çılgını prisoner_194 Baktabul'un Çılgını prisoner_194 Baktabul'un Çılgını prisoner_194 Baktabul'un Çılgını prisoner_194 Baktabul'un Çılgını prisoner_194 Baktabul'un Çılgını prisoner_194 - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Sep 2007
  Bulunduğu Yer
  SONA
  Mesajlar
  573
  Tecrübe Puanı
  1704426

  Tanımlı Ce: UFO, amatör kameraya yakalandı...

  Tv'de böyle haberleri görünce çok gülüyorum...Hiç inanasım gelmiyor...

 5. #5
  ครк รєรรiz ร єνgi∂iℓ รiz∂iя kalbiimsinn Baktabul'un Çılgını kalbiimsinn Baktabul'un Çılgını kalbiimsinn Baktabul'un Çılgını kalbiimsinn Baktabul'un Çılgını kalbiimsinn Baktabul'un Çılgını kalbiimsinn Baktabul'un Çılgını kalbiimsinn Baktabul'un Çılgını kalbiimsinn Baktabul'un Çılgını kalbiimsinn Baktabul'un Çılgını kalbiimsinn Baktabul'un Çılgını kalbiimsinn Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Mar 2007
  Bulunduğu Yer
  gυяυяυм∂αη...
  Mesajlar
  3.677
  Blog Yazıları
  3
  Tecrübe Puanı
  34029434

  Tanımlı Ce: UFO, amatör kameraya yakalandı...

  ilginç ya inanamadım..

Benzer Konular

 1. Katil kameraya yakalandı!
  By кıνıяcıк in forum Türkiyeden Haberler
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 01-29-2011, 15:36
 2. Kameraya takılan katil zanlısı yakalandı
  By "SenSiziM" in forum Türkiyeden Haberler
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 08-11-2010, 15:04
 3. Kameraya Gülümse - Amélie Nothomb, Kameraya Gülümse Kitap Özeti
  By küppra in forum Kitap Özetleri ve dergi
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 06-27-2009, 16:24
 4. Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 06-22-2009, 20:38
 5. nsan yumurtası ilk kez kameraya yakalandı!
  By HaZzAL in forum Sağlık Haberleri
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 06-13-2008, 22:59

Etiketler

Yetkileriniz

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0