İSTANBUL (İHA) - Narkotik polisinin İstanbul'da gerçekleştirdiği operasyonlarda aralarında bir manken ile bir modelin de bulunduğu 6 kişi gözaltına alındı. Manken E.K.'nın uyuşturucu kullandığı gerekçesiyle gözaltına alındığı öğrenilirken, model E.Ö. ise kendisini görüntülemeye çalışan basın mensuplarından gizlenmek için yüzünü kapatmaya çalıştı.


Uyuşturucu satışı ve kullanımının önüne geçmek için rutin operasyonlar yapan İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, uyuşturucu kullandıkları ve sattıkları iddia edilen bazı kişileri gözaltına aldı. Sağlık kontrolünden geçirilen zanlılar E.K., E.B., S.Ç., F.İ., E.K. ve E.Ö. emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesi'ne gönderildi. Ezgi K.'nın manken olduğu ve uyuşturucu kullandığı gerekçesiyle gözaltına alındığı öğrenildi.

Model E.Ö.'nün ise sağlık kontrolü çıkışında kendisini görüntülemeye çalışan basın mensuplarından gizlenmek için yüzünü kapatmaya çalışması dikkat çekti.
Adliyeye sevk edilen zanlıların savcılık sorguları devam ediyor.
(mynet haber)