Şişli'de Market Önüne Bırakılan Ses Bombası Patladı
Şişli'de bir marketin girişine bırakılan ses bombası patladı. Olayda ölen ya da yaralanan olmazken markette maddi hasar meydana geldi. Polis saldırganların yakalanması için çalışma başlattı.

Şişli'de bir marketin girişine bırakılan ses bombası patladı. Olayda ölen ya da yaralanan olmazken markette maddi hasar meydana geldi. Polis saldırganların yakalanması için çalışma başlattı. Edinilen bilgilere göre olay, saat 01.30 sularında Şişli Duatepe Mahallesi, Şahadet Sokak'ta bulunan BİM markette meydana geldi. Kimliği belirsiz kişi ya da kişilerin marketin girişine bıraktığı ses bombası büyük bir gürültüyle patladı. Saldırganlar olayın ardından kaçarken markette maddi hasar meydana geldi. Polis, olay yerini emniyet şeridine alarak inceleme yaptı.

Olay yeri yakınında bulunan Atlantik isimli iş yerinde güvenlik görevlisi olarak görev yapan Cibrik Dağcı isimli görgü tanığı, büyük bir gürültü duyduğunu, patlamayla birlikte pijamalarıyla dışarı çıktığını belirtti. "Buraya çalışanlar gelip gidiyor, müşteriler gelip gidiyor, kimseye zararı yok, bunları neden yaparlar anlamıyorum" diyen Dağcı, olaya tepki gösterdi. Polis, saldırganların yakalanması için çevrede geniş çaplı çalışma başlattı.

(Cihan Haber Ajansı)