Kıskanç Türk, öldürdüğü kişiyi saksılara ekti


Almanya kıskanç bir Türk gencinin neden olduğu dehşeti konuşuyor. Kıskanç Türk sevgilisini öpen Rus genci öldürdü. Cesedin parçalarını saksılara çiçek gibi ekti.

13 Şubat 2008 06:52Almanya'nın Stuttgart kentinde kıskanç Türk genci Deniz, sevgilisini Rus Ivan’la öpüşürken gördü. İki arkadaşıyla Ivan’ı bir köşede kıstırıp beyzbol sopasıyla döverek öldüren Türk genci, cesedin parçalarını saksılara koydu.
Almanya kıskanç bir Türk gencinin yarattığı dehşeti konuşuyor. Stuttgart’ta yaşayan, babası Türk, annesi Hırvat olan 19 yaşındaki Deniz E., geçen Ağustos’ta kız arkadaşı Sessen K.’yı (17) okuldan arkadaşı Rus Ivan S. (19) ile öpüşürken gördü. Deniz öfkeden deliye dönerken, kız arkadaşı Rus gençle sadece arkadaş olduklarını söyledi.
Ancak ikna olmayan Deniz, arkadaşları Kitajan ve Roman’la birlikte bir plan kurdu. Sessen aracılığıyla Ivan’ı şehir dışında bir yere davet eden üç genç, Rus genci beyzbol sopalarıyla döverek öldürdü. Sonra cesedi bir arabayla Deniz’in babasına ait depoya taşıyan gençler burada cesedi parçalara ayırarak büyük saksıların içine gömdü. Ancak Sessen olayı polise itiraf edince diğerleri de yakalandı. Önceki gün mahkemeye çıkarılan dört gencin cezası Mart’ta açıklanacak.
Hürriyet