Ordu'nun Fatsa ilçesinde, Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müdürü Akif Beşik (46), henüz belirlenemeyen bir nedenle kendini çalışma odasında av tüfeğiyle vurarak intihar etti.

Edinilen bilgiye göre, Akif Beşik, saat 15.00 sıralarında Ticaret ve Sanayi Bakanlığı Kontrolörleri ile bir görüşme yaptıktan sonra tek başına Organize Sanayi Bölgesi'nde çalışma odası olarak tahsis edilen eve gitti. Akif Beşik'ten bir süre haber alınamaması üzerine OSB'nin evrak memuru Erhan Ağırtaş, söz konusu eve gidince acı olayla karşılaştı. OSB Müdürü Akif Beşik'i odanın içerisinde kanlar içinde bulan Erhan Ağırtaş, olayı jandarmaya haber verdi.

Olayın duyulmasından sonra olay yerine gelen Akif Beşik'in ağabeyi Ali Beşik, gözyaşlarına boğuldu. Kaymakam Mustafa Selman Yurdaer de olay yerine gelerek jandarma yetkililerinden bilgi aldı. OSB Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Fahri Tanrıkulu, olayı duyduklarında şok olduklarını belirterek, "Akif Bey'le uzun süredir birlikte çalışıyorduk. Kendisinde intihar edecek bir sorun gözlemlemedik. 2 ay önce bir hastaneden tahlil sonucu almış. Ancak biz hastaneyi aradık, tahlil sonucunun normal olduğunu öğrendik" dedi.

Evli ve 2 çocuk babası Akif Beşik'in cesedi, ölümünün kesin teşhisi için Trabzon Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.
(mynet haber)