BU DA SMS'Lİ İNTİKAM!..


6 ay beraber olduktan sonra kız arkadaşından ayrılma kararı alan Timothy Mortimore (37), bu gelişmeden sonra ancak Hollywood filmlerinde görülecek bir olay yaşadı. Erkek arkadaşı tarafından terk edilmeyi hazmedemeyen Lee Amor (23), 65 gün boyunca ortalama her 8 dakikada bir eski sevgilisine cep telefonu mesajı attı.

Arabasıyla takip etttiği Mortimore ve yeni sevgilisine sözlü tacizlerde bulunan Lee Amor, hamile kaldığını söyleyerek Mortimore'un evine hamilelik testi ve küçük bir şişede idrarını yolladı. 2 ay içinde hayatı kabusa dönen Mortimore, sonunda soluğu mahkemede aldı. Yapılan testler sonucunda, bebeğin de başka bir erkekten olduğu ortaya çıktı.
İngiltere gündemine damgasını vuran taciz olayı, gazetelere "SMS kabusu" diye manşet oldu. 65 günde 10 bin 843 telefon mesajı attığı belirlenen Lee Amor, gözaltına alındı. Mahkeme tarafından para cezasına çarptırılan kadın, şartlı tahliye edildi. Psikolojik tedavi görmesine karar veriler çılgın aşık, eski erkek arkadaşını bir kez daha rahatsız ederse hapse girecek.ZEKİRDEK - Güzel olacak... Güzel...