+ Konu Cevapla
1 den 4´e kadar. Toplam 4 Sayfa bulundu

Kar tatilleri ilan edilmeye başladı... İşte tatil edilen iller

 GÜNCEL HABERLER Katagorisinde ve  Dünyadan Haberler Forumunda Bulunan  Kar tatilleri ilan edilmeye başladı... İşte tatil edilen iller Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

 1. #1
  ครк รєรรiz ร єνgi∂iℓ รiz∂iя kalbiimsinn Baktabul'un Çılgını kalbiimsinn Baktabul'un Çılgını kalbiimsinn Baktabul'un Çılgını kalbiimsinn Baktabul'un Çılgını kalbiimsinn Baktabul'un Çılgını kalbiimsinn Baktabul'un Çılgını kalbiimsinn Baktabul'un Çılgını kalbiimsinn Baktabul'un Çılgını kalbiimsinn Baktabul'un Çılgını kalbiimsinn Baktabul'un Çılgını kalbiimsinn Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Mar 2007
  Bulunduğu Yer
  gυяυяυм∂αη...
  Mesajlar
  3.677
  Blog Yazıları
  3
  Tecrübe Puanı
  34029434

  Tanımlı Kar tatilleri ilan edilmeye başladı... İşte tatil edilen iller

  Yoğun kar yağışı nedeniyle okulların tatil olup olmayacağı sorusu da yavaş yavaş yanıt buluyor. Valiliklerden tatil kararları gelmeye başladı..

  ADANA
  Adana'nın Tufanbeyli, Saimbeyli ve Feke ilçelerindeki okullarda ise eğitime 2 gün ara verildiği bildirildi.
  ADIYAMAN
  Adıyaman Valisi Halil Işık, etkili olan kar nedeniyle köylerde okulların bir gün tatil edildiğini açıkladı.
  Adıyaman ve ilçelerindeki yoğun kar nedeniyle İl Kriz Merkezi Adıyaman Valisi Halil Işık başkanlığında toplandı. İl Kriz Merkezi, merkeze bağlı köylerde ve Çelikhan ilçe merkezinde 1 gün, köy okullarında 2 gün, Gölbaşı, Besni, Tut ve Gerger ilçe merkezleri ve köylerinde bir gün tatil edilmesine karar verdi.
  ANKARA
  - Ankara Valisi Kemal Önal, olumsuz hava koşulları nedeniyle Ankara'nın merkez, ilçe ve köylerindeki ilk ve orta dereceli okulların yarın tatil edildiğini bildirdi.
  Önal, geceden itibaren başlayan ve gün içinde etkili olan kar yağışının ilk ve orta derecede öğrenim gören öğrencilerin ulaşımda can ve mal güvenliğini tehlikeye sokacağını gözlemledikleri için yarın eğitime ara verileceğini söyledi.
  Vali Önal, ayrıca kamu kurumlarında çalışan özürlü vatandaşların da yarın idari izinli sayılacaklarını belirtti.
  BALIKESİR
  Yoğun kar yağışı nedeniyle Balıkesir genelinde eğitime bir gün ara verildiği bildirildi.
  Balıkesir Valiliğinden alınan bilgiye göre, kar yağışının yaşamı olumsuz etkilediği Balıkesir ve ilçelerindeki ilköğretim okulları ile liselerde eğitime bir gün ara verildi.
  İl merkezi ile bağlı ilçe ve köylerdeki okullarda 19 Şubatta ders başı yapılacağı belirtildi.
  BARTIN
  BARTIN'da yoğun kar yağışı nedeniyle ilk ve orta dereceli okullar, pazartesi günü bir gün tatil edildi. Yoğun kar yağışı Bartın'da yaşamı olumsuz etkiledi. Kent merkezinde kar kalınlığı 40 santimetreye kadar ulaştı. Kent merkezinde araçlarında zincir bulunmayan sürücüler yolda kalınca, araçlarını yol kenarlarına çekerek gidecekleri yere yürüyerek ulaştı. Yoğun kar yağışı nedeniyle Bartın Valiliği, Ulus İlçesi dışında, kerkez ilçe diğer tüm ilçelerdeki ilk ve orta dereceli okulları yarın bir günlüğüne tatil etti.
  BİLECİK
  Kar yağışı nedeniyle Bilecik'teki tüm köy yollarının tamamına yakını ve bazı ilçe yolları ulaşıma kapandı. Yoların ulaşıma kapanması ve kar yağışının devam etmesi nedeniyle il genelinde okullar 1 gün tatil edildi. Bilecik Valiliği'nden yapılan açıklamada, Pazartesi günü okulların tatil edildiği bildirildi.
  BİTLİS
  Bitlis'in Adilcevaz ilçesine bağlı köylerde ve taşımalı eğitim yapan okullarda eğitime 1 gün ara verildi. Adilcevaz Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri, ilçede etkili olan yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle köylerde ve taşımalı eğitim yapan okullarda eğitime 1 gün ara verildiğini duyurdu. Yetkililer, hava şartlarının elverişli olması halinde pazartesi günü eğitime devam edileceğini bildirdi.
  Bitlis İl Özel İdaresi Yol Hizmetleri Müdürü Çetin Taşdemir de AA muhabirine yaptığı açıklamada, kar yağışı nedeniyle, merkez ve ilçelere bağlı 290 köy yolunun ulaşıma kapandığını söyledi. Yolu ulaşıma açılan bazı köylerin tipi nedeniyle yeniden kapandığını ifade eden Taşdemir, karla mücadele çalışmasını 10 ekiple aralıksız sürdürdüklerini belirtti. Meteoroloji Müdürü Mehmet Elkatmış ise kar kalınlığının kentte 60, yüksek kesimlerde 80 santimetreye ulaştığını bildirdi.
  DÜZCE
  Kar yağışı nedeniyle Düzce'nin Cumayeri ilçesinde ilköğretim okulları ve liselerde eğitime yarın ara verildi.
  Cumayeri İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, gece başlayan kar yağışının yaşamı olumsuz etkilediği ilçede ilköğretim okulları ve liselerde eğitime yarın ara verildiğini açıkladı.
  BURSA
  - Bursa'de etkisini sürdüren yoğun kar yağışı sebebiyle merkez ve ilçelerdeki tüm okullar pazartesi günü tatil edildi.
  Bursa'da etkisini artıran kar yağışı sebebiyle okullar bir gün süreyle tatil edildi. Bursa Valiliği'nden yapılan yazı açıklamada, "Meteorolojiden alınan bilgilere göre, ilimizde yoğun kar yağışının yarın öğlene kadar devam edeceğinin öğrenilmesi sebebiyle taşımalı sistemde meydene gelecek ciddi aksamaların ve öğrencilerimizin güvenliğiyle okula ulaşmalarında meydana gelebilecek olumsuzlukların önüne geçilmesi amacıyla Bursa il merkezi ve ilçelerimizde 18 Şubat 2008 Pazartesi günü eğitim ve öğretimen bir gün süreyle ara verilmiştir. Olumsuz hava şartlarının devam etmesi halinde pazartesi günü durum yeniden değerlendirilecektir" denildi.
  ÇANAKKALE
  Çanakkale'nin bazı ilçelerinde etkili olan kar yağışı nedeniyle eğitime yarın ara verildi. Çanakkale Valiliğinden yapılan açıklamada, Bayramiç, Yenice ve Çan ilçelerinde ilköğretim okulları ve liselerde eğitime yarın ara verildiği belirtildi.
  ÇANKIRI
  Çankırı'nın Orta ilçesinde yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle okullar bir gün süre ile tatil edildi.

  Çankırı Valisi Ali Haydar Öner, Orta ilçesi hariç diğer ilçe ve il merkezinde eğitim öğretimin devam edeceğini, Orta ilçesinde tipi nedeniyle okulların Orta ilçe merkezi ve köylerinde bir gün süre tatil edildiğini söyledi.
  İSTANBUL
  Saat 14:30'da bir değerlendirme toplantısı yapan İstanbul Valisi Muammer Güler, yoğun kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle İstanbul'da ilk ve ortaöğretimde yarın eğitime ara verildiğini açıkladı.
  KAHRAMANMARAŞ
  Kahramanmaraş merkez ve bağlı köylerde eğitime 1 gün, Andırın ilçesinde ise 2 gün ara verildi. Kahramanmaraş Vali Yardımcısı Kürşat Kırbıyık, yaptığı açıklamada, hava muhalefeti nedeniyle Kahramanmaraş merkez ve merkeze bağlı köylerde eğitime 1 gün ara verildiğini belirtti.
  Andırın ilçesinde ise yağış nedeniyle eğitime 2 gün ara verildiğini ifade eden Kırbıyık, diğer ilçelerdeki durumu daha sonra değerlendireceklerini kaydetti.
  KASTAMONU
  Kastamonu'da etkili olan kar yağışı hayatı olumsuz etkiliyor. Dün gece etkisini artıran kar yağışı, özellikle Ilgaz'da tipiye dönüştü. Yoğun kar yağışı nedeniyle il genelindeki tüm ilk ve orta dereceli okullar, pazartesi ve salı günü 2 gün süreyle tatil edildi.

  KARABÜK
  Karabük'ün Eskipazar, Eflani ve Ovacık ilçelerinde kar ve tipiden dolayı ilk ve ortaöğretim okulları yarın bir günlüğüne tatil edildi.
  Karabük Valisi Can Direkçi'den alınan bilgilere göre, Karabük'ün Eflani, Eskipazar ve Ovacık ilçelerinden dün geceden itibaren etkili olan kar ve tipiden dolayı kapanan köy yollarında ulaşım olmadığından dolayı ilk ve ortaöğretim okullarının 1 günlüğüne tatil edildiğini bildirdi.
  Okulların tatil edildiği Eflani, Eskipazar ve Ovacık ilçelerinde 4 bin civarında öğrenci eğitim ve öğretim görüyordu.
  KIRŞEHİR- KIRŞEHİR ÇİÇEKDAĞI
  Kırşehir’in Çiçekdağı ilçesindeki okullarda kötü hava koşulları nedeniyle 2 gün eğitim ve öğretime ara verildi.
  Çiçekdağı Kaymakamı Sedat Eliuz, ilçede kar kalınlığının 35 santimetreyi bulduğunu, karla birlikte tipinin hayatı büyük ölçüde olumsuz etkilediğini söyledi.
  Eliuz, "Yaptığımız değerlendirme sonucunda ilçemiz genelindeki ilköğretim, lise ve dengi okulların yarın ve salı günü tatil edilmesini uygun bulduk" dedi.
  KOCAELİ
  Kocaeli'nde yoğun kar yağışı nedeniyle ilköğretim okulları ve liseler ile Kocaeli Üniversitesi'nde yarın eğitime ara verildiği bildirildi.
  Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürlüğü yetkililerinden alınan bilgiye göre, il genelinde etkili olan yoğun kar yağışı dolayısıyla ilk ve orta dereceli okullar 18 Şubat Pazartesi günü tatil edildi.
  Kocaeli Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünden yapılan açıklamada ise yoğun kar yağışı nedeniyle 18 Şubat Pazartesi günü bütün fakülte ve yüksek okullarda eğitime ara verildiği bildirildi.
  Açıklamada, üniversitede eğitim ve öğretimin 19 Şubat Salı günü yeniden başlayacağı kaydedildi.

  KONYA
  Konya'daki yoğun kar yağışı nedeniyle, ilköğretim, lise ve Selçuk Üniversitesi'ndeki eğitime pazartesi günü bir gün ara verildiği bildirildi.
  Kent merkezinde kar kalınlığının 30 santimetreyi geçmesi ve ulamışın olumsuz etkinlenmesi nedeniyle okullar, Pazartesi günü için bir gün süre ile tatil edildi. Milli Eğitim Müdürü Halil Şahin, yoğun kar yağışının dolayısıyla ilköğretim ve lise okullarında bir gün ders yapılmayacağını açıkladı. Selçuk Üniversitesi Rektörlüğü'nden yapılan açıkmada da kar yağışının devam etmesi nedeniyle pazartesi derslerin yapılmayacağı bildirildi. Tatilin devam edip etmeyeceğinin kar yağışının yoğunluğuna göre değişeceği öğrenildi.
  MALATYA
  Malatya'nın Doğanşehir ilçesinde, kar nedeniyle okullar 2 gün tatil edildi.
  Doğanşehir Kaymakamlığı'ndan yapılan açıklamada, Doğanşehir'e bağlı köy ve beldelerde hava şartlarının elverişli olmayışı ve yağan karın yolları kapatması sonucu 18-19 Şubat günleri okulların tatil edildiği belirtildi.
  Doğanşehir Kaymakamı Cevdet Atay, köylerden gelecek öğrencilerin kar yağışı nedeniyle zor durumda kalacağını belirterek okulların Pazartesi ve Salı günleri tatil
  edildiğini bildirdi.
  MUŞ
  Muş'ta, kar yağışı dolayısıyla köylerde bulunan ilköğretim okullarının bir gün tatil edildiği belirtildi.
  Muş Valiliği'nden yapılan açıklamaya göre, il ve ilçe merkezleri dışında bütün köy okulları bir gün tatil edildi. Kar yağışı nedeniyle pazartesi günü öğrenci ve öğretmenlerin okula gidip dönmelerinin zor olabileceği düşünülerek bir gün süreyle tatil kararı alındığı belirtildi.
  ORDU
  Ordu'da bu sabahtan itibaren etkili olan kar yağışı yüzünden Ordu'da okullar tatil edildi. İl Milli Eğitim Müdürü Yılmaz Uzun, "Ordu merkez ve sahil ilçelerinde 1, yüksek ilçelerde 2 gün eğitim ve öğretime ara vermek zorunda kaldık." dedi.
  Kar kalınlığının şehir merkezinde 10 santimi bulduğu Ordu'da hava şartları hayatı olumsuz etkiliyor. Kar yağışı sonrası Gülyalı, Perşembe, Fatsa ve Ünye'de kar kalınlığı 20 santimetreye yaklaştı. Kalınlık, özellikle Gürgentepe, Kabadüz, Akkuş ve Mesudiye'de 1 metrenin üzerine çıktı.
  İl Milli Eğitim Müdürü Yılmaz Uzun, sahil ilçelerinde 1, yüksek ilçelerde ise 2 gün eğitim ve öğretime ara vermek zorunda kaldıklarını söyleyerek, "Ordu, Gülyalı, Perşembe, Fatsa ve Ünye'de 1 gün, diğer ilçelerde 2 gün tatil edildi. Hava durumuna göre yeniden değerlendirilecek." diye konuştu.
  SAKARYA
  Sakarya'da da kent merkezindeki kar kalınlığı 20 santimi aştı. Adapazarı merkeze bağlı köyler diğer ilçelere bağlı 133 köyle ulaşım sağlanamadı. Kocaeli ile Sakarya Üniversitesi yarın için 1 günlük tatil kararı alırken, iki il valilikleri de il genelinde ilk ve orta dereceli okullar için 1 günlük tatil kararı aldı. Okulların salı günü de tatil edilip edilmeyeceğine yarın karar verilecek.
  SAMSUN
  - Samsun'da devam eden yoğun kar yağışı nedeniyle il merkezi ve ilçe merkezlerinde 1, köylerde ise 2 gün ilk ve orta öğretim kurumları tatil edildi.
  İl Hıfzısıhha Kurulu, Vali Yardımcısı Raif Özener başkanlığında toplandı. İl genelinde devam eden yoğun kar yağışının görüşüldüğü toplantıdan okulların tatil edilmesi kararı çıktı. İl merkezi (Atakum, İlkadım, Gazi ve Canik) ile ilçe merkezlerinde 18 Şubat Pazartesi günü, diğer ilk kademe belediyeleri, belde ve köylerde ise 18-19 Şubat tarihlerinde okullarda eğitim-öğretime ara verildi.
  SİNOP
  - Sinop'ta etkisini sürdüren yoğun kar yağışı nedeniyle pazartesi gününden itibaren okullar 2 gün tatil edildi.
  Karadeniz'de etkisini arttıran yoğun kar yağışı hayatı olumsuz yönde etkiliyor. Sinop'ta dün gece saatlerinden itibaren zaman zaman tipi şeklinde yağan kar, sabahın ilk ışıklarıyla etkisini arttırdı. Sinop Valiliği İl Hıfzısıhha Kurulu, yoğun kar yağışı nedeniyle il genelinde ilk ve orta öğretim okullarını 2 gün süreyle tatil ettiğini duyurdu. Bu arada yoğun kar yağışı nedeniyle 469 köyden 377'sinin ulaşıma kapandığı bildirildi. Kar yağışının devam etmesi nedeniyle birçok köyde yol açma çalışması
  yapılamıyor.
  Kar yağışının olmadığı bölgelerde ise Sinop İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri yol açma çalışmalarını sürdürüyor.
  SİVAS
  Sivas'ta olumsuz hava koşulları nedeniyle ilk ve orta dereceli okullarda eğitime 1 gün ara verildi.
  AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, Sivas ve ilçelerinde etkisini gösteren olumsuz hava koşulları nedeniyle kent merkezi ve ilçelerdeki ilk ve ortaöğretim okullarında eğitime 1 gün süreyle ara verildi.
  TOKAT
  İLİMİZDEKİ YOĞUN KAR YAĞIŞI NEDENİYLE OKULLAR 2 GÜN SÜRE İLE TATİL EDİLMİŞTİR.
  İlimiz merkez, ilçelerimiz ve bu ilçelerimize bağlı ilk ve orta dereceli okullarımız, yoğun kar yağışı nedeniyle 18-19 Şubat 2008 tarihlerinde 2 gün süre ile tatil edilmiştir. Tokat Valiliği
  TUNCELİ
  - Tunceli'de, yoğun kar yağışı nedeniyle tüm okullar iki gün tatil edildi.
  Tunceli Valiliği'nden yapılan açıklamada, "aralıksız süren kar yağışı nedeniyle il ve ilçelerimizdeki tüm ilköğretim, orta öğretim, yaygın eğitim ve öğretim kurumları 18-19 Şubat 2008 günleri olmak üzere iki gün tatil edildi. Bu süre içinde bütün kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli personel de izinli sayılacak. Kamu kurum ve kuruluşlarında görevli olup yoğun kar yağışı nedeniyle hareketleri kısıtlanabilecek hamile personele de bu süre içinde amirleri tarafından mazeret izini verilebilecek"
  denildi.
  YALOVA
  Yalova'da yoğun kar yağışı sebebiyle okullar yarın tatil edildi.
  Yalova Valiliği'nden yapılan basın açıklamasında, yoğun kar yağışı ve fırtına sebebiyle 18 Şubat Pazartesi günü (yarın) ilk ve orta dereceli okulların tatil edildiği belirtildi.
  Açıklamada, Meteoroloji'den alınacak bilgiler doğrultusunda ileriki günlerde okulların tatili konusunda gerekli açıklamaların yapılacağı bildirildi.
  YOZGAT
  - Yozgat'ta yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle ilköğretim ve liselerde eğitime 2 gün süreyle ara verildi.
  Yozgat Valisi Amir Çiçek, yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle il genelindeki ilköğretim ve liselerde eğitime 2 gün ara verildiğini söyledi.
  Çiçek, ayrıca engelli devlet personelinin de iki gün süreyle izinli sayılacaklarını kaydetti.
  19 Şubat salı günü akşam saatlerinde yeni bir değerlendirme yapacaklarını ifade eden Çiçek, hava muhalefetinin devam etmesi durumunda eğitime verilen aranın uzatılabileceğini ifade etti.
  Çiçek, kar ve tipi nedeniyle elektrik verilemeyen Sorgun ilçesiyle 5 beldeye yeniden elektrik verilmeye başlanıldığını, 30 köye ise halen elektrik verilemediğini kaydetti.
  ZONGULDAK
  <
  - Zonguldak ve ilçelerindeki tüm okullar 1 gün tatil edildi.
  Zonguldak Valisi Yavuz Erkmen, yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle Zonguldak ve köylerinde ilköğretim okulu ve liselerde okulların yarın tatil edildiğini söyledi. Erkmen, ilçelerde Kaymakamlık tarafından hava koşullarına göre karar verileceğini bildirdi. Devrek, Çaycuma, Gökçebey, Ereğli ve Alaplı ilçelerinde de yoğun kar yağışı nedeniyle okula bir gün ara verildiği öğrenildi. Kar tatilinin, hava koşullarına göre uzayabileceği ifade edildi.
  Üniversiteler
  OMÜ'de eğitime 2 gün kar tatili
  Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nde (OMÜ) kar nedeniyle eğitime pazartesi ve salı olmak üzere 2 gün ara verildiği bildirildi.
  OMÜ'den yapılan açıklamaya göre, yoğun kış şartları nedeniyle 18-19 Şubat tarihlerinde ilçeler de dahil tüm fakültelerin tatil edildiği ifade edildi. Eğitime, 20 Şubat Çarşamba günü yeniden başlanacağı belirtildi.
  Sakarya Üniversitesi'nde eğitime ara verildi
  Sakarya Üniversitesi'nde (SAÜ) yoğun kar yağışı nedeniyle Pazartesi günü eğitim ve öğretime 1 gün süreyle ara verildiği bildirildi.
  SAÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Durman, yaptığı açıklamada, kar yağışı nedeniyle Pazartesi günü eğitime ara verdiklerini belirtti. Üniversitede öğrenim gören pek çok öğrencinin il dışından geldiğini anlatan Durman, öğrencilerin ulaşım yönünden sıkıntı yaşamamaları açısından eğitime ara verme kararı aldıklarını vurguladı.
  Gazi Üniversitesi yarın tatil edildi
  Tüm yurdu etkisi altına alan kar yağışı ve elverişsiz hava koşulları nedeniyle, Gazi Üniversitesi'nde de eğitime bir gün ara verildi. Gazi Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği'nden yapılan açıklamada, olumsuz hava koşulları nedeniyle üniversitede eğitim ve öğretime yarın (18 Şubat) bir gün süreyle ara verildiği bildirildi.
  Marmara ve İstanbul Bilgi üniversitelerinde eğitime 1 gün ara verildi
  İstanbul'daki olumsuz hava koşulları nedeniyle, Marmara ve İstanbul Bilgi üniversitelerinde eğitim-öğretime bir gün süreyle ara verildi.
  Marmara Üniversitesi'nden yapılan yazılı açıklamada, ''Marmara Üniversitesi'nde, olumsuz hava koşulları nedeniyle 18 Şubat 2008 Pazartesi günü eğitim ve öğretime 1 günlük ara verilmiştir'' denildi.
  İstanbul Bilgi Üniversitesi'nden yapılan yazılı açıklamada ise hava muhalefeti nedeniyle üniversitede yarın, bir gün süreyle eğitime ara verildiği bildirildi.
  Başkent Üniversitesi Yarın Tatil
  Tüm yurdu etkisi altına alan kar yağışı nedeniyle Başkent Üniversitesi yarın eğitime bir gün ara verecek.
  Başkent Üniversitesi Rektörlüğü'nden yapılan açıklamada, olumsuz hava koşulları nedeniyle üniversitede eğitim ve öğretime yarın (18 Şubat) bir gün süreyle ara verildiği bildirildi.
  Memurlar.Net ve Ajanslar

 2. #2
  Hakkımı Ver Gideyim Adalet! LAFAKOZ Baktabul'un Çılgını LAFAKOZ Baktabul'un Çılgını LAFAKOZ Baktabul'un Çılgını LAFAKOZ Baktabul'un Çılgını LAFAKOZ Baktabul'un Çılgını LAFAKOZ Baktabul'un Çılgını LAFAKOZ Baktabul'un Çılgını LAFAKOZ Baktabul'un Çılgını LAFAKOZ Baktabul'un Çılgını LAFAKOZ Baktabul'un Çılgını LAFAKOZ Baktabul'un Çılgını LAFAKOZ - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Jan 2008
  Bulunduğu Yer
  'den
  Mesajlar
  3.078
  Blog Yazıları
  34
  Tecrübe Puanı
  107374600

  Tanımlı Ce: Kar tatilleri ilan edilmeye başladı... İşte tatil edilen iller

  Tüh yaa ßurda da Tatil Olmuş (Zonquldak)

  Okulu Özledim yaa

 3. #3
  VIP damla_13 Baktabul'un Çılgını damla_13 Baktabul'un Çılgını damla_13 Baktabul'un Çılgını damla_13 Baktabul'un Çılgını damla_13 Baktabul'un Çılgını damla_13 Baktabul'un Çılgını damla_13 Baktabul'un Çılgını damla_13 Baktabul'un Çılgını damla_13 Baktabul'un Çılgını damla_13 Baktabul'un Çılgını damla_13 Baktabul'un Çılgını damla_13 - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Aug 2007
  Bulunduğu Yer
  Harikalar diyarı
  Mesajlar
  2.561
  Blog Yazıları
  67
  Tecrübe Puanı
  107374576

  Tanımlı Ce: Kar tatilleri ilan edilmeye başladı... İşte tatil edilen iller

  :bayiy: bizim burasi olmamissss

 4. #4
  Demirbaş TuRquT Baktabul'un Çılgını TuRquT Baktabul'un Çılgını TuRquT Baktabul'un Çılgını TuRquT Baktabul'un Çılgını TuRquT Baktabul'un Çılgını TuRquT Baktabul'un Çılgını TuRquT Baktabul'un Çılgını TuRquT Baktabul'un Çılgını TuRquT Baktabul'un Çılgını TuRquT Baktabul'un Çılgını TuRquT Baktabul'un Çılgını TuRquT - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Feb 2008
  Bulunduğu Yer
  Orda Burda Şurda
  Mesajlar
  522
  Tecrübe Puanı
  288134

  Tanımlı Ce: Kar tatilleri ilan edilmeye başladı... İşte tatil edilen iller

  istanbulda akşam belirlendi 2 gün tatil oldu ...

Benzer Konular

 1. İşte iptal edilen uçak seferleri
  By Kaileena in forum Türkiyeden Haberler
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 01-30-2012, 10:56
 2. İşte kabul edilen tasarının Türkçe tam metni
  By "SenSiziM" in forum Türkiyeden Haberler
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 03-05-2010, 14:03
 3. Tatil kararı alan iller
  By XxCANISIxX in forum Dünyadan Haberler
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 02-18-2008, 17:47
 4. İşte SonsuzLuk SenLe başLadı RUHUM....
  By yaremce in forum Ask Ve Sevgi
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 02-06-2008, 08:03
 5. Yurt genelinde tatil edilen iller
  By yucel in forum Dünyadan Haberler
  Cevaplar: 1
  Son Mesaj: 12-28-2006, 12:48

Etiketler

Yetkileriniz

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0