VAHŞETİN BU KADARINA PES! - VİDEO

Amerika bu görüntüleri konuşuyor! Yine polis, yine bir dayak skandalı - Video
Geçen kasım ayında alkol testi yaptırma gerekçesiyle gözaltına alınan genç kadının direnmesi üzerine öldüresiye dövüldüğü iddialarıyla ilgili soruşturmada Adalet Bakanlığı devreye girdi. Soruşturmada gösterilen en çarpıcı delilse, dayak sırasında kapatılan güvenlik kamerası...


Geçen Kasım ayında alkollü araba kullandığı gerekçesiyle gözaltına alınan Angela Garbarino sorgulanmak ve alkol testi yapılmak üzere sorgu odasına alınır. Ancak Garbarino'nun polise direnmesiyle dehşet anlar başlar.

Polis, genç kadını tartaklamaya başlar ancak birkaç dakika sonra görüntü kaybolur çünkü dayakçı polisler, her şeyi kayıt altına alan güvenlik kamerasını kapatır.

Kamera yeniden açıldığında ise cinayet gibi bir sahne ortaya çıkar. Yerde kanlar içinde yatan kadın kıvranmaktadır. Dayak sırasında Garbarino'nun burnu ve iki dişi kırılmış, elmacık kemiği parçalanmış ve vücudunun birçok yerinde darp işleri bulunmuştur.

Üç aydır devam eden soruşturmanın kapsamı genişletildi ve Adalet Bakanlığı devreye girdi. Bu görüntüler, taser tabancalarla sık sık gündeme gelen Amerikan polisinin ilk skandalı değil.

Haber Tarihi : 21 Şubat 2008 (18:42) Haber Ekleyen : Güncel Haber Bot Haber Kaynağı : Samanyolu Haber