21 Mart 2008 21:27
İster sevin ister sevmeyin. Ben şahsen sevmem ama bu son çıkışını taktir ettim. Beni de tutuklayın diyor. Aynı eylemlerin içinde olduğu için 'suçsa ben de yaptım' diyor. Peki Cemil Çiçek?<
İster sevin ister sevmeyin. Ben şahsen sevmem ama bu son çıkışını taktir ettim. Beni de tutuklayın diyor. Aynı eylemlerin içinde olduğu için 'suçsa ben de yaptım' diyor. Peki Cemil Çiçek?
Tuncay Özkan İlhan Selçuk ve Doğu Perinçek'in tutuklanması üzerine kendini ortaya attı ve beni de tutuklayın dedi.
Sevseniz de sevmeseniz de bu cesur çıkışını taktir etmelisiniz. Aslında mantık çok basit. 'Ben de aynı işlerin içinde oldum. Aynı tastan su içtim. Aynı deliğe işedim. Suçsa ben de suçluyum' diyor Tuncay Özkan.
Melodramik bir Türk filmi repliği gibi oldu farkındayım ve bu cesaretini alkışlıyorum.
Gelelim Cemil Çiçek'e. Partinin kurucusu. Hükümetin ikinci adamı. Partisi hakkında kapatma davası açılıyor. Partide görev yapan 71 kişiye siyasi yasak konulması isteniyor. Cumhurbaşkanı bile listeye giriyor. Ancak görün bakın ki Cemil Çiçek sütten çıkmış akkaşık gibi parıldıyor. Hiç bir çamur topaç bedenine sıçramıyor.
Tamam acıların çocuğu olsun da demiyoruz. Ancak Tuncay Özkan kadar olamıyor. Suç varsa ben de işledim diyemiyor. Demiyor.
iyibilgi