Filo giderlerinizi düşürmek elinizde


Multinet, Multicar Rental ile anahtar teslim filo çözümleri sunuyor.


Multinet, kaliteli hizmet anlayışını ve tecrübesini artık filo yönetimi alanında da şirketlerin hizmetine sunuyor. Multicar Rental, filo yönetiminde bir ilki gerçekleştirerek; şirketlere hem araç kiralama giderlerinin hem de akaryakıt giderlerinin kontrolü için bir arada komple bir çözüm üretiyor.

YAKIT TÜKETİMİNDE TASARRUF SAĞLAMANIN YOLU
Multicar; filo kiralama hizmetinin yanında şirketlerin, araçlarının yakıt giderlerini akıllı kart teknolojisinin sağladığı kullanım kolaylığıyla kontrol etmelerini ve yönetebilmelerini sağlıyor. Böylece Multicar’dan filo yönetimi hizmeti almak isteyen şirketler istedikleri takdirde araçların yakıt harcamalarını yönetebilmelerini sağlayan Petronet kartları da temin edebiliyor. Bu sayede şirketler hem profesyonel bir filo yönetimi hizmeti alıyor hem de kim, hangi araca, ne zaman, kaç kilometre binmiş, kaç litre akaryakıt almış vb. bilgileri raporlama imkanı buluyor.TÜM İŞLEMLER MULTİCAR'DAN
Multicar Rental filo yönetiminde kolaylıklar sağlarken araç maliyetlerini aşağıya çekerek ve kurumların giderlerini düşürerek karlılıklarını da arttırıyor. Kiralama süresi boyunca kasko, trafik sigortası ya da periyodik bakım gibi tüm giderleri üstlenen Multicar, otomobilin arızalanması, kaza yapması ya da çalınması gibi durumlarda hemen muadil bir araç tahsis ederek şirketlerin zaman ve iş kaybını önlüyor.


ensonhaber